Sayfa 35/41 İlkİlk ... 253334353637 ... SonSon
Arama sonucu : 328 madde; 273 - 280 arası.

Konu: HKTM Hidropar Hareket Kontrol Teknolojileri Merkezi Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by zeytinci Yazıyı Oku
    Yenilenebilir enerji işi hayırlı olsun. Artık yelkenler fora olmalı hocam. Saygılar
    Hayırlı uğurlu olsun Sn.Zeytinci.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1198194
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

2. Ne kadar işi bilmeyen bir tahtacısı varmış meğer. Ulan sen baskıladıkça millet daha çok gidecek diye mal alır yada enayimi malını versin. Heleki bu enflasyon ve endeksin durumunda. Götür bari milletin maliyetlerine kadar 80 90 arasına dök ky yi orada. Soluksuz nereye götüreceksen götür ondan sonra. Yukarılardan yine mallandırırsın. Al bak şahsen ben buralardan 5 lotta olsa 15 lotta olsa elime geçen nakiti atıyorum buna. Hisse zaten başlı başına alanında tek. İştirakler ona keza. Enerji işinede girdi. Lotuda az. Birtek kâr açıklaması kaldı. Oda olursa yakında o zaman görürüm ben sizi 300 mü olur 500 mü olur. Yada 1000 mi. Saygılar

3.  Alıntı Originally Posted by zeytinci Yazıyı Oku
    Ne kadar işi bilmeyen bir tahtacısı varmış meğer. Ulan sen baskıladıkça millet daha çok gidecek diye mal alır yada enayimi malını versin. Heleki bu enflasyon ve endeksin durumunda. Götür bari milletin maliyetlerine kadar 80 90 arasına dök ky yi orada. Soluksuz nereye götüreceksen götür ondan sonra. Yukarılardan yine mallandırırsın. Al bak şahsen ben buralardan 5 lotta olsa 15 lotta olsa elime geçen nakiti atıyorum buna. Hisse zaten başlı başına alanında tek. İştirakler ona keza. Enerji işinede girdi. Lotuda az. Birtek kâr açıklaması kaldı. Oda olursa yakında o zaman görürüm ben sizi 300 mü olur 500 mü olur. Yada 1000 mi. Saygılar

Bizde aynı düşünüyoruzda. Speğin derdi neyse mal mal işlemler yapıyor....
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

4. Sonun geliyor....

5. Tarih olarak nereye denk geliyor hocam. Saygılar

6. Günlük grafik en fazla 5 gün içinde karar vermesi lazım gibi aşağı veya yukarı

7. %200 Bedelsiz açıklandı hayırlı uğurlu olsun tüm yatırımcılara......

Çok süper iş oldu vallahi...

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1204835

8. evet hayırlı olsun ,tüm yatırımcılara.

Sayfa 35/41 İlkİlk ... 253334353637 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •