Sayfa 41/41 İlkİlk ... 31394041
Arama sonucu : 328 madde; 321 - 328 arası.

Konu: HKTM Hidropar Hareket Kontrol Teknolojileri Merkezi Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Tahtacı tebrik ederim sonunda benden malı aldın ya. Artık tavan tavan götürürsün. Yalnız unutma bu oyunun gerçek 2. perdesi var. Orada görüşürüz.

2. Oooo spek bey tebrikler. Bölünen hisseyi tabana getirmek bunu herkes yapamaz. Senden ricam 18-20 li rakamlara 1 günlükte olsa bu hafta içinde getiriver bir zahmet. Birşey deniycemde.Saygılar

3. Teşekkürler. Yola kaldığımız yerden devam edebilirsiniz.

4. Sn.Zeytinci aldığınızın ertesi günü patronun mal satması, sizdede şans yok benim gibi )
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

5. Burada bir düzeltme yapmak lazim sanirim.

Kapta diyorki Borsada islem yapilabilir statuye donusturulmesi diyor.

Bu paylarida teminat olarak kullanacaklarmis.Bu seferde akla gelen sorular. Bu paylar satilacak mi? Satilmayacak mi? Kac liradan teminat gosterilip kac lira kredi cekilecek zart zurt bir suru soru var.

Kimsede bir zik anlamadi bence. Ama guzel satis yedi anasinida miktiler ayak ustu hissenin.

Bir aciklama yapip hisse nasil cukulur gorduk.

6. Bence mantikli bir aciklamayla, tekrardan bir kap haberi vermeleri lazim.

Borsada islem yapilabilir statuye donusturup bunu ipotek gibi teminat gosterecehiz , su oranla suradan su kadar kredi alacagiz, sirkete para girecek , patronun borsada su kadar mali satilacak veya satilmayacak zart zurt .

Ya kardesim birde bilancoyu aciklayinda bu alis-satis lazimmi degilmi bizde gorelim.

7. Sanırım 18,13 e düşürüp ordan 24-25 TL ye kadar kaldıracak. Yaşayıp göreceğiz.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

8. Mesajlarınızı yeni okudum. Çok haklısınız. Böyle bir hisse gibi borsada bir tane daha varmıdır bilmiyorum. Artık vicdansızlığın ağababasını yapıyorlar. Saygılar

Sayfa 41/41 İlkİlk ... 31394041

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •