Sayfa 3/1000 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Viop XLIII

1.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    ABD chip işini ABD'ye taşıyacakmış, geleceğin petrolü olur.

Herifler standartları değiştiriyor düne kadar çalışan cihaz birden çalışmaz hale geliyor. Orada esas olan tasarım deyip outsource etmişlerdi ama üretimi de ele alacaklar gibi.
    Çok ciddi sayıda göç alması gerekir, mevcut iş piyasasında zaten eleman açığı var, hele üretim gibi pis işte çalışacak adam bulmak daha da zor.

Karanlık fabrikalar vs.. yalan, insan her şeyin temeli, o derece otomasyonu yapabilmek için bu sefer daha da üst seviye beyinleri toplaman gerekiyor, insan faktörü dijitalleşme sonrası çok hafife alınıyor bana göre. Oradan düşünmek lazım ama göçle hallederler ve bu kadar çinle arasını ciddi açar iki kutuplu dünyaya gidiyoruz.

2. Dinlenip dinlenip yukarı alıyor..

3.  Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku

Dinlenip dinlenip yukarı alıyor..
    Dolar bazlı grafiğinizde yeni bir mini kanal oluşuyordur galiba.

Taşınan Açıklar da sadece EREGL İSCTR THYAO ve ODAS taşınmış, diğerlerinde artış yok,

5.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Çok ciddi sayıda göç alması gerekir, mevcut iş piyasasında zaten eleman açığı var, hele üretim gibi pis işte çalışacak adam bulmak daha da zor.

Karanlık fabrikalar vs.. yalan, insan her şeyin temeli, o derece otomasyonu yapabilmek için bu sefer daha da üst seviye beyinleri toplaman gerekiyor, insan faktörü dijitalleşme sonrası çok hafife alınıyor bana göre. Oradan düşünmek lazım ama göçle hallederler ve bu kadar çinle arasını ciddi açar iki kutuplu dünyaya gidiyoruz.
    Videolardan gördüğüm Çip fabrikaları en hijyen ameliyathanelerden daha hijyen yerler. 1 micron altı için en ufak depremin dahi olmaması gerekiyormuş bu neden ile mevcut fabrikalar yenilenmek durumunda deniyordu. Bence iyi para verip eğitimli adam alırlar. Chip'i ürettikten sonra yine assembly için diğer ülkelere gönderirler diye tahmin ediyorum.

Eskiden motorun krank parçası dışarıdan geliyor deniyordu, en kritik parça yine onlarda olur.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

307550 şortların ederi olan,

278750 ye İKG kapamaları yazdım çıktım...

haydin bol kazançlar.

3000 TL

bu devirde iyi para, ABV

7. Bu iyi haberle, bence sımsıkı, dimdik, rallinin ilk etabı için finali yaptık, memedabinin 5. dalgası da bütün ihtişamı ile kalktı ve cordcu KY nin üstünde patladı.

x100 2650 kadar düzeltme benim için sürpriz olmaz, bu düzeltme sırasında bankaların güçlü kalması sürpriz olmaz, poz gereği, pozu buna göree ayarladık yan, eccuk kazanabilecek miyiz bakalım, her şey senaryoya uygun gidecek mi bakalım nasip.

8. Sizin açtığınız her short yaktığım bir puro olarak bana dönüyor hahahahah

Sayfa 3/1000 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •