Sayfa 501/1000 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: Viop XLIII

1.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    bak bülöf değil bu

Ralli devam ediyor şimdilik net bir dönüş emaresi yok rosense abi, hızlı giden atın b.ku seyrek düşmesin deye arada itekliyorum, siz bana bakmayın

16.96 Since 27 Aralık 2023

Taşınan Açıklar da durum: xBank da açıklara devam edilmiş, THYAO EREGL AKBNK GARAN İSCTR HALKB YKBNK PETKM SAHOL yüklü taşınmış, sadece açıkcı VAKBN a fazla bulaşmamış, ona da haftaya bulaşacaktır, dün ilk kez PETKM yazdım buraya o da bugün tavan oldu, fiyat yükseliyor açık artıyor, açık artıyor fiyat yükseliyor a devam, shotçu açıkcı katliamı durmuyor,

3. Burası ilginç bir hal hal aldı
    alan tarafta AK ve YF önemli
    satanda ilk iki önemli oyuncular
    Bir tarafa sert kopabilir

powelın konuşması piyasaları gerer mi bilmıom belkım eksi kaparız viobu, ama herşekilde en az3230 görmemiz lazım uzatması ile 3270 bilem gelebilir haftaya...

5. evettte kaldı 2 iş günü onu da kazasız belasız atlatırsak büyük ralli devamke 2 gün devre kesmeyız herhalde )

6.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    şefim açıkcası en tehlikelisi de bir önceki attığın grafikdir!!

yani tahsisli sermaye artırımı yapmış şirketlere fiyat üzerinden bakmak!!

seans yoğun diye yazmadım bu konuda araya girmemek için...
    ama özetle....usd bazlı 2013 zirvesine halkbanakın gelmesi için usd bazlı 1 e 20 den fazla yapması gerekiyor...
    grafiğe göre şu an 1,9 milyar dolarlık şirketin yaklaşık 40 milyar usd a çıkması gerekiyor...

peki halkbank hayatında hiç 40 milyar usd piyasa değerini gördü mü.görmedi .(yanılıyorsam düzeltiniz)

not:halkbank sadece 2 kere yapmışdır üstelik...çmentaşın halka açıklığını düşürüken kaç kere yaptılar unuttum affedersiniz milletin... neyse...

y.t.d.
    matriks yanlış göstermiyorsa halkb 54 milyar doları görmüş...

şu anda 2 milyar dolar...

7. Tanrı cahil insanları daha çok seviyor. çünkü ona yeni bir şeyi ancak onlar söyleyebiliyor.

Hz. Ömer bir cahil gelip de peygambere bir soru sorsa da biz de peygamberden yeni bir şey öğrensek diye beklerdik demiş.

Komşum ben senin anlattıklarını zaten bilyorum dedi gönderdi.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8. Enteresan durumlar

Sayfa 501/1000 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •