Sayfa 850/1000 İlkİlk ... 350750800840848849850851852860900950 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 6,793 - 6,800 arası.

Konu: Viop XLIII

1.  Alıntı Originally Posted by TarkanTatlitug Yazıyı Oku
    Ben çok anlamıyorum akd lerden yazabilir misin ne olduğunu? Yani bir tek YKBNK da mı var bu söylediğin durum?
    Yanlış yönlendirmiş olurum, Öncelikle makas neden açılır? Açılırsa ne olur? Arbitraj nedir? gibi şeyleri öğrenmek lazım..

2.  Alıntı Originally Posted by Abnormal Yazıyı Oku
    Yanlış yönlendirmiş olurum, Öncelikle makas neden açılır? Açılırsa ne olur? Arbitraj nedir? gibi şeyleri öğrenmek lazım..
    Yönlendirmiş olmazsın, istersen özelden de yazabilirsin. Yani tüm hikayeyi yaz istersen makas arbitraj ve akd anlayalım. Neredeyse tabana gidecek zaten YK şaka gibi
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

384800 long denemesi... verirse 386250 reverse şort olunur

4.  Alıntı Originally Posted by TarkanTatlitug Yazıyı Oku
    Yönlendirmiş olmazsın, istersen özelden de yazabilirsin. Yani tüm hikayeyi yaz istersen makas arbitraj ve akd anlayalım. Neredeyse tabana gidecek zaten YK şaka gibi
    Nasıl dün AKBNK vadelisi tavan oldu ve spot tavan bozmasına rağmen oralı olmadıysa, aynı şekilde pay vadeliler taban olup, spot taban olmayabilir makaslardan dolayı..

5. dün turkcell abdede %7 yapmış burda tık yok...

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,110
    metin68 abim

saygı ve hürmetlerimle

https://www.youtube.com/watch?v=RaBPXIw0rqs

y.t.d.

7.  Alıntı Originally Posted by Abnormal Yazıyı Oku
    Nasıl dün AKBNK vadelisi tavan oldu ve spot tavan bozmasına rağmen oralı olmadıysa, aynı şekilde pay vadeliler taban olup, spot taban olmayabilir makaslardan dolayı..
    Evet farkındayım zaten onu söylüyorum vadelide bir sorun var ama benim ufacık pozisyonumun peşinde değiller herhalde? Diğer hiç bir banka bunu yapmıyor onlar da yapabilir Yk nın amacı nedir? Sonuçta çok ucuz kaldı spotta alırlar ellerinden nereye kadar düşürebilir?
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Benim sistem dolar bazlı pıst 100 de 1.86-87 test etti üzerinde kalamazsa düzeltme dedi.
    ona göre pozisyon aldık bekliyoruz.
    beklentimiz dahilinde harekete devam ediyor.
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 850/1000 İlkİlk ... 350750800840848849850851852860900950 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •