Sayfa 990/1000 İlkİlk ... 490890940980988989990991992 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 7,913 - 7,920 arası.

Konu: Viop XLIII

1. Çocukluğumda bizim rahmetli bir komşumuz vardı, arada dere kenarına pikniğe götürürdü, Kendisi aynı zamanda balıkçıydı.

Kadınlar sofrayı hazırlarken biz balık tutmaya giderdik, bana şuraya taş at, buraya taş at derdi ben atardım. Sonra büyükçe bir serpme vadı onu atardı, artık ismini bilmediğim sazan, yayın vs büyükçe balıkları toplardı. Herkese yetecek kadar bolca yenirdi.

Yemleme de bir motivasyon, korkutma da bir motivasyoın.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. Bakan açıklama yapmış
    Yanan ralli ateşine benzin dökmüş
    Ralli Yanıcı bir hal alabilir
    Dikkat arkadeşler
    Rallide rüzgar ateş 🔥 ne ararsan var
    Roket roket

3. Bulgaristan'dan gelip kırtasiye malzeme alıyorlarmış, kalem, defter, cetvel, boya vs.

En çok tükenmez kalem alıyorlar onlarda tükenmez kale yaygın dedi market sahibi. İlginç bir detay.

Zamanında silinebilir tükenmez kalem çıkmıştı çok sevinmiştim.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4. Antalya’daki çoğu domates 🍅 Üreticisi Almanlara 2 ile 3 Euro arasında tüm domatesleri satmış
    Kışa harelde 50 tl olacak diyorlardı
    Üstü olabilir artık
    Adamlar sera ve tarla kapatmış kış için
    Öle diyorlar

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
     Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Bakan açıklama yapmış
    Yanan ralli ateşine benzin dökmüş
    Ralli Yanıcı bir hal alabilir
    Dikkat arkadeşler
    Rallide rüzgar ateş 🔥 ne ararsan var
    Roket roket
    bakan böyle konuşurken emri altında çalışanlar nasıl gitsinler son spekülasyon - manipülasyon hareketinin üstüne???? basın üzerinden sopa gösteriyor bürokratlara elleşmeyin diye...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

sadece görülmesini istedikleri şeyleri gösterirler, konuşulmasını istedikleri şeyleri konuşurlar.

bankaları gömerken bim eregli prim yapıyor, bankalar giderken bunlara satış geliyor. bu kadar kontrollü piyasada viop iki tarafa da riskli.

inandığın beğendiğin kağıdı spotta alıp bekleyeceksin. hesapta kuzu gibi yatsın. ekmek istemez su istemez. teminatı yok kaldıracı yok. temettüsü varsa daha iyi.

yarın taban açsa ne olur. 2-3 güne toparlar.

7. Memati bey in yazdiklarindan sonra aklima bu film geldi nedense . Siz gercegi bilmek (gormek) degil kandirilmak istiyorsunuz. The Prestige https://www.youtube.com/watch?v=lKL4C3lyoIQ

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,654
    Memati işaret fişegini yakmış. Ralli malli demeye bile başlamış. Aslanım benim ) höstad raconu demek )

Adamlar çok tehlikeli. Haber akışını bile borsaya göre götürüyolar. Masallah ralli basından beri pek süt liman gündemimiz.

Bu ay overshoot yapıp dolara geçtikten sonra seçimi beklemeye başlar tüm piyasa. Son vurgunu yapıyolar.

Sayfa 990/1000 İlkİlk ... 490890940980988989990991992 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •