Sayfa 992/1000 İlkİlk ... 492892942982990991992993994 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 7,929 - 7,936 arası.

Konu: Viop XLIII

1. Muhalefet dövizde short borsada long olmalı, terse kalınca iktidar değişir teselli olur.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. Peki endeks bu seviyelerde kalır ise.dolar kuru duser ise hedef yine gelmezmi

3. Bakiyorum da herkez endeksin yukselisine inanmis ama dolarda düşüşe imkan vermiyor.

Kazanın dogurduguna inaniyoruz.öldugune inanmiyoruz

Seçime kadar ralli yapıyormuş

5.  Alıntı Originally Posted by baba_baskan Yazıyı Oku
    Peki endeks bu seviyelerde kalır ise.dolar kuru duser ise hedef yine gelmezmi
    Bulgaristan ve Gürcistan'dan gelenler izlenmeli, herifler artık gelmemeye başlar ise döviz kuru dengeye gelmiş demektir. Öte yandan yatırım, üretim, istihdam, ihracat ve turizm için döviz kuru yükseklerde olmalı. Arabaya kasa kasa Fanta doldurmuş birisi demek kurtarıyor.

İsviçre seviyesi veya daha üst ülkeler için çok farklı icatlar ve yaşam koşullarının çok üst seviye filan olması gerekir.

Orta direk resmen çöktü, komşum annesine bakıyor, TV'de evde bakım parası veriliyor diyorlar sen de al dedim, o bankada parası olmayanlar için dedi.

6. Ortada rekabet yok ise kalite sürekli düşer. Futbol alanında bile rekabet var mı belli değil.

Çok iyi
    Mal ihraç etmek için enerji harcamıyoruz..
    Hızlı tren yerlilere yasaklansın.
    Anadolu içlerine kadar Bulgar lar gelip halis muhlis terreyaağı alıp götürsünler..
    Serhat ilimiz edirneye yeterince kıyak çekildi..

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    2010 da 500 den 2013 de 500 den kafaya balyoz yemiş grafikisinde, hani olmaz ya belki olursa şu şekil şükül olanbilür, yılanoğlunu 10 taleye düşürürlerse olabilü ama çok zor bir ihtimal, düşmüyen yılanoğlu icat etmişler, haaa seçim ayağına yılanoğlunu biraz daha baskılarsa 17 talenin altına inerse senin 300 çantada
    sn.Bozkurt ve diğer forumun VİOP konusunda tecrübeli arkadaşlardan yardım rica edeceğim.
    Farz edelim ki 270 den ilk short pozisyonumu aldım,her gün 1 lot artırarak 370 puana ve 100 lota ulaşırsam,maliyetim ne olur.?
    YARDIMCI OLAN FORUM ÜYELERİNE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.

YTD

Sayfa 992/1000 İlkİlk ... 492892942982990991992993994 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •