Sayfa 100/1000 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 793 - 800 arası.

Konu: Viop XLIII

1. yaziyorum gitmiyor ya da siliniyor cepten cok zor resim eklemek yazmak.. neyse iyi geceler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Osmanlı Toprakları
    Gönderi
    1,211
    Moody's, Türkiye'nin kredi notunu "B2"den B3 e düşürdü, görünüm "durağan"
    Parayı Mezara Götüren yoktur ama Paranın Mezara götürdüğü çoktur.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
     Alıntı Originally Posted by hakansahin Yazıyı Oku
    Tam mozot bitiyor ve pat süvariler imdada yetişiyor. İyi haber mi tabii ki berbat ama borsayı yönettiği hepimizin malumu saray esrafinin olayı ne???? İnadına... inadına... inadına...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

4.  Alıntı Originally Posted by hakansahin Yazıyı Oku
    Tesadüf değil hiçbirşey. Dirence getirdi endeksi , bankalar ile ilgili haber saldı, satış bahanesi oldu. Not düşürdü. Yanına hafta sonu 1-2 uyduruk hikaye daha koyup kar satışı yapacak. Sonra tekrar yukarıya devam...

5. Vay arkadas serefsızlerı besle her turlu destegı ver...sonra gelsın sanlı bayragımızı yaksın..Allahın bır kulu da cıkıp tv de noluyor ne oldu demesın.yazık vallahı yazık ..sinirden kuduruyorum valla...bu kadar gormezlıkten gelınmez ya
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Ben piyasayı hala çok zayıf görüyorum.

Ne son dakika alımı.

Ne VIOP pastası.

Ne de dier pasta püsür bilanço.

Hiç biri ikna etmedi, bence bu piyasa zayıf abicim.

Ne olursa ikna olurum?

2900 üstüne sağlıklı hacim normal al ver işlemlerle akan bi piyasada coşkuda ikna olur ısrar etmem.

Ne bankaların rallisi ralli... ne diğer kağıtlar... bişeyler yanlış... Ya acemi biri geldi sağı solu kıra döke mal alıyor, öyle ise çok yukarı gider, ya da dayular ben bu filmi görmüştüm kusura bakmayın.

Risk off...
    Zayıf görüyorsun da biz tarihçi değiliz ki borsacıyız. En az giden endeks kağıdı yüzde 25-30 yapmış neredeyse ikiye katlayan var çarp 6-8 kaldiracla??? Viop endeks 60 bin puan gitmis abi 60 bin??? Zayıf olsa neeee olmasa ne...arsenal Cimbom maçında zayif kimdi??? Tarih kimi yazdı müzeyi kim müzesine taşıdı..

Tekrar yazayım biz borsacıyız. İşimiz zamanı paraya cevirmek...bahane bulmak değil...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

7.  Alıntı Originally Posted by hakansahin Yazıyı Oku

beşyüzyedi
    @e507
    Moody's #kredi notumuzu tarihte ilk defa B3'e indirdi. Bir alt katta C sınıfı var ki genelde oraya düşenin bir daha B'lere dönmesi kolay olmuyor.

Düşürme gerekçeleri;
    1. Cari açık ve tükenen rezervler
    2. Yükselen enflasyona karşı ortodoks olmayan metotların denenmesi ve başarı ihtimalinin zayıflığı

8. Dayı lafın ortasına girersen böyle rezil olursun full+ viop malda geldik zaten bugüne kadar sesim geliyor mu aloooo
     Alıntı Originally Posted by acm Yazıyı Oku
    Zayıf görüyorsun da biz tarihçi değiliz ki borsacıyız. En az giden endeks kağıdı yüzde 25-30 yapmış neredeyse ikiye katlayan var çarp 6-8 kaldiracla??? Viop endeks 60 bin puan gitmis abi 60 bin??? Zayıf olsa neeee olmasa ne...arsenal Cimbom maçında zayif kimdi??? Tarih kimi yazdı müzeyi kim müzesine taşıdı..

Tekrar yazayım biz borsacıyız. İşimiz zamanı paraya cevirmek...bahane bulmak değil...

Sayfa 100/1000 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •