Sayfa 950/1000 İlkİlk ... 450850900940948949950951952960 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 7,593 - 7,600 arası.

Konu: Viop XLIII

1.  Alıntı Originally Posted by Nexus Yazıyı Oku
    Hele son bir yıldır,teknik takas hikaye, bizim 5-10 lotumu takip edecekler
    diyoruz ama pozisyon almışsan kapattırıncaya kadar uğraşıyorlar.
    Gidecekse yazdığın yerin bir üst kademesinden dönüyor düşecekse
    bir alt kademesinden,sabredersen teminatın da iyiyse. sıkıntı yok.
    Diğer türlü 1-2 lotta bile birkaç dakika da birkaç bin tl oynuyor.
    Sanki milleti batırmaya niyetlenmişler...
    Haklısın nasıl oluyor bilmiyorum ama sanki takip ediyorlar. Bugün yk ve ak da ufacık pozisyon açtım yine takıldı, benden aldığında roketlemişti alır almaz. Vay be eğer koca yapı kredi grafiğini 3-5 kuruşla ben çizdiysem günlerce tebrik ediyorum kendimi. PAzartesi biraz da vakıfla uğraşayım takılır belki :P
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2. Bu civarda cok oyalandi.. 350 bin ustunde ne kadar duracak onemli. Bigun fena basacaklar sanki

SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bu arada vakbn la halk kac gundur tavan oldu. Vbts devreye girmedi hayret diger hisseler 2 tavan yapsa hemen cezayi yiyo buda borsa operasyonun hukumet destekli oldugunun kaniti...

SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Allah kazananların kazançlarını artırsın, kaybedenlerin de kayıplarını azaltsın.

Düne kadar yerinde olmak istemediğim Prens Charles, şu an imrenilen pozisyonda, bir anda işler değişebiliyor. Balkondan el sallama, bir yerlere çelenk konulurken ucundan tutmak, tören bölüklerini selamlamak vs çok da zor olmayan işi var, diğer konularda her türlü sistem zaten kurulmuştur.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5.  Alıntı Originally Posted by dva glaza Yazıyı Oku
    Son 10-12 yılda hisse senetlerinde 125 bin doları 1.5 milyon dolar yaptım.
    Bu 10-12 yıl sürecinde 1.5 milyon dolar ile arsa,arazi ve ev aldım,sanırım bu gayri menkulleri bu gün satsam 10-12.5 milyon dolar toplarım.

Maşallah diyeyim de nazarım değmesin.
    10 yıldır burada VİOP çular asla başaramayacaklar,dedik ama anlatamadık.(sağır kurbağa hikayesi)

YTD
    Nasıl yaptınız ki bunu hisse senetlerinde endeks bu dönemde dolar bazlı gerilemiş siz 10 kattan fazla kazandığınızı iddia ediyorsunuz. bilmiyorum dolar bazında 10 kattan fazla getiren kaç tane hisse vardır son 10 yılda bana saçma geldi
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,584
     Alıntı Originally Posted by TarkanTatlitug Yazıyı Oku
    Nasıl yaptınız ki bunu hisse senetlerinde endeks bu dönemde dolar bazlı gerilemiş siz 10 kattan fazla kazandığınızı iddia ediyorsunuz. bilmiyorum dolar bazında 10 kattan fazla getiren kaç tane hisse vardır son 10 yılda bana saçma geldi
    Aynı hisseden olmayabilir..değişik hisselerden olmuştur.

Burada hem defalarca ekstre yayımladı hem de hisse söyledi.DOĞANGAZETE,NUH ÇİMENTO VS.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

7.  Alıntı Originally Posted by TarkanTatlitug Yazıyı Oku
    İkigözüm abi tahta sahibi anladığım kadarıyla, bence o kazanç normaldir.
    Geçen aylarda bana dediği laftan bu yorumu çıkardım.
    Benim bi limon tezgahım var o gün memedabi ye gel yanımda bi tezgahta sen aç dediydim. iki gözüm abi de bana senin tezgahın sahibi benim dediydi, bizim kira paraları ona gidiyormuş meğer

16.96 Since 27 Aralık 2023

8.  Alıntı Originally Posted by TarkanTatlitug Yazıyı Oku

2 liralardan alın demişti, Kerevitaş'ın %10 ortağıydı.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 950/1000 İlkİlk ... 450850900940948949950951952960 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •