Sayfa 874/1000 İlkİlk ... 374774824864872873874875876884924974 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 6,985 - 6,992 arası.

Konu: Viop XLIII

1. KAP: [GARAN ] BORSA İSTANBUL BISTECH DEVRE KESİCİ UYGULAMASI Devre Kesici Uygulaması

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1061074
    Dosyalar:

2. KCHOL'de işlem geçti prim imkanı azaldı, diğerleri BIST'de daha pahalı genelde.

49,18 ediyor şu an BIST de 48,86

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. yıkılmadık ayaktayız

4. Zorla bişey aldırmaya çalışan bir model inanılmaz bişey

5. Arbitrajcilar yeter diyip spot malları satıp vobdan kapanıyor olabilir lanet olsun teminat artacak gene kredi cekecez diyip

6. Yapı kredi aşağılık böyle bir baskı nasıl olabilir nasıl bir güçtür bu defter değerine göre en ucuz banka şu anda! en kaliteli bankalardan biri. Bana göre en önden gitmesi gerekirdi. vadeli taban olmak üzere rallinin ortasında hem bankaların tavanlarını gördüm 3 gündür gitmedi bir de üstüne taban yapacak onlardan önce. tamam diğer özel bankalar da düşüyor ama daha insaflılar en azından. Karını da alan aldı zaten 3 gündür. Ne desek boş, şikayet edecek yer de yok, yapacak bir şey yok sonuçta ben aldım ben sattım. Devre de kesti tam oldu. İnanılır gibi değil gerçekten. Bunu büyük ihtimalle klasik hisse toplamak için yapıyorlar 3 kuruşluk hisse toplamak için mahvettiler insanları. Belki de gerçekten benim ufacık pozisyonumun peşindeydi milyon lotlar hikaye gerçek hacim belki de vadelide çok düşük yani aptalca bir düşünce ama her şey olabilir. Bugün tavan olmalıydı diğerlerinden ayrışıp tersine tabana gitti. Zaten nefret ediyorum böyle rallilerden tavan tavan giden banka mı olur yahu, yok oluyorsa YK de katılacak o zaman! Gerçekten mahvetti beni bu kusura bakmayın sürekli yazıyorum.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

7. Bence palanın al tuşu takılı kalmış, fışkırttırmada sınır tanımıyorlar ama yakalayacağı şortcu kalmadı, çuval boşaldı dayucuğum

16.96 Since 27 Aralık 2023

Sayfa 874/1000 İlkİlk ... 374774824864872873874875876884924974 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •