Sayfa 102/390 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon
Arama sonucu : 3118 madde; 809 - 816 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. Grup şirketine 280-290m dolara satılan GYO nun borsada işlem gören piyasa değeri 937m dolar. Alanda satanda hayrını görsün

2.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Borsada 500 şirket varsa, 400 tanesi birilerinin elinde yıllarca oyuncak olmuş durumda. Muhtemelen satın alma olayını bizden önce duyup, kısmen toplamaya başlamıştır.

Muhasebesel olarak DGYO nun borsada işlem gören değerinin artması bize kâr yazar mı, onu tam bilmiyorum açıkcası. Böyle spek işlerle uğraşacaklarına, Gebze deki oteli bilinen bir işletmeye kiraya verseler daha mantıklı
    Tek bildiğim bir çuval inciri berbat ettikleri.Hadi bi kazık yedik bari temettüyü hemen ver de ordan milletle dalga geçme be kardeşim.Bu kadarda bencillik olmaz.

3. Endeks dün verdiğin geri aldı neredeyse bunda yine adamakıllı tepki yok..Endeks düştü mü yuvarla gitsin,endeks yükseldi mi sık tasmasını.

4.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Endeks dün verdiğin geri aldı neredeyse bunda yine adamakıllı tepki yok..Endeks düştü mü yuvarla gitsin,endeks yükseldi mi sık tasmasını.
    Xu30 ve 3-5 halka arz dışında dünkü düşüşü geri alan tahta yok gibi..

5.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Xu30 ve 3-5 halka arz dışında dünkü düşüşü geri alan tahta yok gibi..
    Ben size dünkü düşüşten fazla telafi eden hisseleri yazsam destan olur.

6. Dggyo satın alma işlemini bilen bizler almadık.
    Bu iş sinirimi bozdu.bildigimiz halde almadigim hisse dggyo.
    20 TL' den al ne olacak sanki

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

7.  Alıntı Originally Posted by ozer4151 Yazıyı Oku
    Dggyo satın alma işlemini bilen bizler almadık.
    Bu iş sinirimi bozdu.bildigimiz halde almadigim hisse dggyo.
    20 TL' den al ne olacak sanki

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Biz elimizdekine bakalım diyeceğim ama onu da bağlamışlar.Yarın yine güzel bir piyasa olacağa benziyor.Her zaman ki gibi önce yükselt sonra ver taktiğinin 359. bölümünü izleyecekmiyiz bakalım

8. Yönetim kurulu üyelerine 2023 senesinde 320 milyon tl (evet, yanlış duymadınız, tam 320 milyon tl) ücret ödemesi ayıran ... şirket. Kıyaslama açıısndan Koç şirketleri bu sene YK üyelerine yıllık 1.2 milyon tl brüt maaş veriyor. Neresinden tutsan elde kalıyor. GK'ya katıldım. YK üyelerinden hiç biri, bilinçli yatırımcıların onca sıkıştırmasına rağmen, bir cümle bile karşılık veremedi, çünkü suçlarının farkındalar. Bu arada GK'da yönetimi haklı olarak eleştiren bilinçli yatırımcılar, takdiri sonuna kadar hak ediyor.
    YTD

Sayfa 102/390 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •