Sayfa 105/388 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon
Arama sonucu : 3100 madde; 833 - 840 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Aylık kapanışını yapsında. Önümüzdeki çeyrek piyasa değeri performansına bakalım.
    Piyasa değeri performansı derken?

2. Naturel Gaz genel kurul yaptı 6 nisan temettü ödeme Sabancı Holding genel kurul yaptı 5 nisan trmettü ödeme.Bugünkü bildirimler.Be mübarekler kendi grup şirketinizin paylarını aldınız bizim temettüden gitti bari bereceğim dediğinizde gözünüz olmasın hemen ödeyin.Sözde kurumsallık var ama sadece lafta.

3.  Alıntı Originally Posted by esnaider Yazıyı Oku
    fiziksel olarak mı katıldınız? oğuzhan bey isimli bir ortağımız vardı, çok çok güzel noktalara çok şık bir üslupla parmak bastı. fiziksel katılabilsem ben de konuşurdum. internetten bir yere kadar. onlara da işlerine gelene yanıt verip gelmeyeni yok saydılar.
    e-GKS ile katıldım.

4.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Demin twitterda yorumları okuyordum.Bir arkadaş toplantıda muhalif görüş belirten yatırımcıların şerhlerinin KAP ta belirtilmediğini belirtmiş ve haklı olarak şikayetçi olmuş.Siz de oldu mu aynı durum? Hissede baskıyı anladıkta yatırımcıyı da susturma gayreti mi var anlamadım.Çok tatsız durumlar.
    Evet, maalesef muhalefet şerhlerini tutanağın ekine koymuşlar. Ama KAP üzerinde ilgili ekler yok!!! Böyle bir şeye hakları olmaması lazım. Yılda bir defa GK yapıyorlar, onda bile şeffaf değiller. Yatırımcı hakkını nasıl koruyacak. O ekleri KAP'ta yayınlamama hakları var mı konusunu araştıracağım.

5.  Alıntı Originally Posted by jtucker Yazıyı Oku
    Evet, maalesef muhalefet şerhlerini tutanağın ekine koymuşlar. Ama KAP üzerinde ilgili ekler yok!!! Böyle bir şeye hakları olmaması lazım. Yılda bir defa GK yapıyorlar, onda bile şeffaf değiller. Yatırımcı hakkını nasıl koruyacak. O ekleri KAP'ta yayınlamama hakları var mı konusunu araştıracağım.
    Kırk yıl düşünsem Doaş gibi kurumsal olduğunu düşündüğüm bir şirkette bunları yaşayacağımız aklıma gelmezdi.Demin bir arkadaşımın tavsiyesi ile youtube da Sn.Turhan Bozkurt un Doaşın Dggyo paylarını satınalması ile ilgili yorumlarını içeren videoyu izledim.Gerçekten biz yatırımcılar bildiğin Serengetide hayatta kalmaya çalışan ceylanlar gibiyiz.

6. GK Tutanağı 2. ve 5. madde:

2. 2022 yılı yönetim kurulu faaliyet raporu, ortakların inceleyebilmesi için toplantı tarihinden önceki üç hafta süreyle şirketimiz kanuni merkezi ile yönetim ve iletişim merkezinde hazır bulundurulmuş ve KAP, EGKS ve şirketin www.dogusotomotiv.com.tr internet adresinde yayınlanmış olduğundan “Faaliyet Raporu†özeti okunarak müzakereye açıldı ve müzakereler sonrası yapılan oylama sonucunda yönetim kurulu faaliyet raporu 554.678 hissenin ret oyuna karşılık, 161.855.420 hissenin kabul oyuyla ve oy çokluğuyla kabul edildi ve pay sahiplerinden Yusuf Aygün (ek 2.1) ile Oğuzsan Özçoban (ek 2.2) tarafından verilen muhalefet şerhleri tutanağa eklendi.

5. Yönetim Kurulu üyelerinin 2022 yılı hesap ve faaliyetlerinden dolayı, her biri ayrı ayrı olmak üzere ibraya sunuldu. Müzakereler sonrası Yönetim Kurulu üyeleri, kendi paylarından veya yetkilerinden doğan haklarını kullanmaksızın yapılan oylama sonucunda 334.464 hissenin ret oyuna karşılık, 162.075.634 hissenin kabul oyuyla ve oy çokluğuyla ibra edildi ve pay sahiplerinden Yusuf Aygün (ek 5.1), Oğuzsan Özçoban (ek 5.2) ve Sanlı Baş (ek 5.3) tarafından verilen muhalefet şerhleri tutanağa eklendi.

Ne diyor, verilen muhalefet şerhleri tutanağa eklendi diyor. Hani ekler, nerede? Bulamıyorsunuz, KAP'ta yayınlanmamış.
    Bu düpedüz bilginin karartılması, yatırımcının susturulmasıdır.
    Bir yatırımcı sağolsun, uğraşmış, çalışmış 6 sayfalık muhalefet şerhi hazırlamış. Çok zaman alır diye toplantıda tamamını okutmadılar, tutanağa ekleyeceğiz dediler, hani nerede?
    Yazıklar olsun, böyle bir şeye hakları olmaması lazım.

7. Hisse fiyatı yerlerde mi yerlerde .
    Daha da iner mi? iner ya da çıkar bilemeyiz.
    Kimi dökmeye çalışıyor? bunlar tabi ki küçük yatırımcıyı .
    Ayni seviyede al sat yapar, yine çıkarmaz yukarı .baktı küçük yatirimci doldu 10 puan aşağıya çeker orada yapar al sat .

Her halükârda bu kazık bize girdiyse seçim sonu Kasım ayına kadar en az buradayız.

2021 Mart'ta Froto almıştım 202 TL sonra bir baktım ki elime vermişler . kaldı 7-8 ay boyunca .

Şimdi aynısı olur mu ,kurtarirmiyız bilemiyorum.
    Ama bundan sonra hedef 300-400 TL oldu.
    İlk önce piyasa güveni olması lazım.
    Bofa anlaşılıyor ki tüm dünya hisse piyasasında fiyatları assagiya çekmek istiyor.

Patron anlaşıldı yatırımcı ile paylaşmak istemiyor.ama kendiside hisse toplamak isteyebilir. Sonra derler ki temettü şu zaman vereceğiz.
    Burası Serengeti düzlüğünden tehlikeli.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

8.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Piyasa değeri performansı derken?
    Yani tekrardan borsada işlem gören değerinin 2 milyar dolara yaklaşıp, yaklaşmayacağı

Sayfa 105/388 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •