Sayfa 281/389 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331381 ... SonSon
Arama sonucu : 3107 madde; 2,241 - 2,248 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. Yoğun aracı kurumlar portföyumun dışarıdan iki hissesinden biri doas, 3.5 fk ve yeni bilanco ile 2 fk altına inebilir,satış rakamları ortada. Bir daha benzer yükseklikte satış olmayacak ancak satış rakamları hala kötü değil,bu koşullarda bir nebze daha yüksekten fiyatlamayi hak ediyor bence beklemeye değer buluyorum

2. Bence bu işin ortası kalmadı artık. Ya müthiş bir baskıyla mal toplanıyor ve harika bilançonun sonrasında vura vura 400'e gidecek ya da ali cengiz oyunlarıyla rezalet ve beklenti altı rakamlar gelecek ve 200'ün altına inecek. Bu anormal fiyatlamanın başka açıklaması kalmadı bana göre. Ben ilk senaryoya daha yüksek olasılık verdiğim için poz arttırıyorum ancak yönetim profilini düşününce ikinci senaryo kesin olarak olmaz da diyemiyorum.

Yazdıklarım deli zırvası olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin.

3. Hisse Beleş nerdeyse tepeden yüzde 25 düştü 3 aylıkta yüzde 25 enflasyonu da katsak bedava hisse yatırımcısını mahvetti bakalım daha ne kadar tutulacak ne alan var ne satan hacim bile yerlerde göstergeler ise diplerde.
    Sabırdan başka çare yok...

2209116AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Ay sonu malını dağıtsin,Ekim satışları eğer çok bozulmadiysa burda kalmaz bu arkadaş. Şimdilik vade sonu pozisyon ayarlamaları ve satış rakamları baskı oluşturuyor

5. Pejo siyosu talepta daralma yok diye açıklama yaptı.

6. Pejo dogus?.. gerci iyi arabanin herzaman alicisi var zengin takimindan.Onlar icin 1 1.5 milyon bizim 10/15 bin tl gibi.
     Alıntı Originally Posted by memix Yazıyı Oku
    Pejo siyosu talepta daralma yok diye açıklama yaptı.
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Pejo satılıyorsa bu da satılıyordur herhalde.

8. Hala aynı hareketler. Kocası giderse gidiyor; düşerse düşüyor. Tofasın daşşa olamaz bu

Sayfa 281/389 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331381 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •