Sayfa 374/385 İlkİlk ... 274324364372373374375376384 ... SonSon
Arama sonucu : 3077 madde; 2,985 - 2,992 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1.  Alıntı Originally Posted by Uğur taylan Yazıyı Oku
    Erdi hocam özellikle takip ettim doas ikikere yüzde dört çıkış yaptığı an CEO hemen Bloomberg TV otomabil piyasasında daralma var yaygarasına başlayıp kağıdın çıkışını bozuyor he vallahi he billahi kasıtlı yapıyor karektersiz şu baskıların başı budur bilesiniz
    Farkındayım Uğur Hocam ,
    Kirli ferli adamlar bu toplara girmemesi lazım. Borsadaki fiyatla bu kadar ilgilendiklerini çok belli ediyorlar.
    Kimse de hesap sormuyor bu adamlara kardeşim yatırımcı sunumuna 2022 yılında 700 bin adet bekliyoruz yazmışsınız ama 1,2 milyon araç satılmış bu nasıl ongörü diye. Ben çok eski yatırımcısı değilim ama yıl içinde beklenti revize ettiklerini sanmıyorum.
    Bu sene de bilerek düşük satış beklentisi veriyorlar yine 700 bin yazmislar. Sene sonu yine 1 milyon aracı geçerse hiçbir şey olmamış gibi hayatlarına devam edecekler.
    Sen Ceo'sun ne işin var durmadan Bloomberg'e çıkıp abidik gubudik konuşuyorsun. Orası ağlama duvarı mi?

2. Ya bunların söylediklerine pek bakmayın.
    adamlar gogıldan bakıyorlar,
    avrupa ve amerika piyasanında araç satışları ne olacak diye,
    sonra gogıl çeviriden Türkçeye çevirip, beklentimiz bunlar diye gopi past yapıyorlar..
    Bizim piyasamız ayrıştığında da tiren di seyrediyorlar bizim gibin.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Tofas da sezon icinde sartlara gore yeni temettu dagitimi on goruyor. Hele develue falan olursa herhalde carpanlarimiz - fk lara dusecek

4.  Alıntı Originally Posted by erdi Yazıyı Oku
    Farkındayım Uğur Hocam ,
    Kirli ferli adamlar bu toplara girmemesi lazım. Borsadaki fiyatla bu kadar ilgilendiklerini çok belli ediyorlar.
    Kimse de hesap sormuyor bu adamlara kardeşim yatırımcı sunumuna 2022 yılında 700 bin adet bekliyoruz yazmışsınız ama 1,2 milyon araç satılmış bu nasıl ongörü diye. Ben çok eski yatırımcısı değilim ama yıl içinde beklenti revize ettiklerini sanmıyorum.
    Bu sene de bilerek düşük satış beklentisi veriyorlar yine 700 bin yazmislar. Sene sonu yine 1 milyon aracı geçerse hiçbir şey olmamış gibi hayatlarına devam edecekler.
    Sen Ceo'sun ne işin var durmadan Bloomberg'e çıkıp abidik gubudik konuşuyorsun. Orası ağlama duvarı mi?
    bunu burdan yazmak yetersız . yatırımcı bolumunu arayıp serzenıste bulunmak lazım .
    ben yaptım . ocak ve subat rakamları rekor olurken nedne boyle acıklama yapıyor . cevap olarak bu kendı dusuncesı dedı şaka gıbı
    eger mart satısıda ıyı gelırse düzeltme açıklaması yapılacak mı dedım .
    neden yapalım kı neden özür dileyelim dedi . ben öyle demedım kı dedım boyle gorsumuz vardı ama su an gorsumuz dıye dedım
    3 ay sonra yatırımcı sunumda tekrar gozden gecırırız dedı .
    arayın gençler sorun ve sorgulayın. bızı yanıltıyorsunuz bılerek ve ısteyerek deyın . kayıtlara girsin

5. Ekonomi yonetimi bile 2 senedir heo enflasyon dusecek diyor ama zirveye gidiyor uygun adimla.Haziranda pik yapacak.Sonra 2/3 ay baz etkisi ile 8/10 puan dusecek.sonra..aynen devam.45/50 nin altina dusmez bu sene..oda normal sartlarda..aksi ise zor bi soru.Zaman zaman yaziyorum.Dogus gurubu arabalari ithalat yasaklanmazsa ki( mumkun degil.en cok vergiyi buralardan aliyorlar) hersene en az 100 bin maksimum 150 bin satis yapar.Cunku ulkede zenginde cok ve paradan para kazaniyor.Bu ailelerin 7 sulalesi iyi arabalara biniyor..

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Farzedelim ki ithalat yasaklandı. Almanya bu ülkeden otomotiv malzemesi alır mı? Bizim oraya ihracatımız ithalatımızdan fazla.

7. Al bir haber daha.İnternette.istinye park satilmis.%42si Dogus gurubunun mus.Yani???

8.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Al bir haber daha.İnternette.istinye park satilmis.%42si Dogus gurubunun mus.Yani???

Doas la ilgili degil hocam holdingin turizm bunyesine ait ortaklik

Sayfa 374/385 İlkİlk ... 274324364372373374375376384 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •