Sayfa 57/389 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon
Arama sonucu : 3107 madde; 449 - 456 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. Ülke Helallik Sistemi ile yönetiliyor.

Ky hakkını helal etsin
     Alıntı Originally Posted by adner45 Yazıyı Oku
    Bu soygunun hesabi sorulmali...
    SM-G781B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

2. Helalleşmek için sandığı bekleyenlere bir de borsazedeler ilave ediliyor,hayırlısı olsun...Ky'nın hakkını koruyacak olanlar da çıkar inş.

3. Şaka bir tarafada orta ve uzun vadede pozitif degil mi bu alım... Sermaye tavanıda arttırmişlardı belki yakın zamanda bir bedelsiz haberi gelebilir... Alınan şirketin rasyolarını tam bilmiyorum ama karlı gözüküyor....
    Hakkımızda hayırlısı olsun

Ytd.
     Alıntı Originally Posted by adner45 Yazıyı Oku
    Helalleşmek için sandığı bekleyenlere bir de borsazedeler ilave ediliyor,hayırlısı olsun...Ky'nın hakkını koruyacak olanlar da çıkar inş.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Babakan83 Yazıyı Oku
    Şaka bir tarafada orta ve uzun vadede pozitif degil mi bu alım... Sermaye tavanıda arttırmişlardı belki yakın zamanda bir bedelsiz haberi gelebilir... Alınan şirketin rasyolarını tam bilmiyorum ama karlı gözüküyor....

Ytd.

Hocam bunun olumlu bir tarafı yok. Bildiğin sermaye transferi.

Ve taşları adım adım döşedi. Önce yabancıya blok satış yaptı, ardından 200'e sürdüler tahtayı. Ondan sonra da mal dağıtma başladı.

Bu karar da final vuruşu oldu. Tası tarağı toplayıp gidecek herhalde Şahenk.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Babakan83 Yazıyı Oku
    Şaka bir tarafada orta ve uzun vadede pozitif degil mi bu alım... Sermaye tavanıda arttırmişlardı belki yakın zamanda bir bedelsiz haberi gelebilir... Alınan şirketin rasyolarını tam bilmiyorum ama karlı gözüküyor....

Ytd.

olumlu degil kesinlikle. dogus otomotiv tekrar yari fiyatindan geri satarsa ne yapacaksin? dogus otomotivin kasasindan para caliyorlar resmen. 3 sirket de kendilerinin oldugu icin yaptiklari sey yasal ama bu sirketler halka acik, siz bilancosunuz Boyle alt ust ederseniz bu hisseler taban yer. sirkete duyulan guven resmen yok oldu. spk'nin ceza vermesi lazim.

6. Halka açık bir şirketin parası halka kapalı bir şirkete yani patrona aktarılıyor,3 milyar özvarlıgı olan şirketi 5 milyara alım gösteriyor,tek kelimeyle ky soyuluyor.

7. DGHOL halka acık degil bildiğim kadarıyla,bu da ayri bir handikap,yani parayi kendine transfer ediyor ..

8. Eğer DGYY'nin o kadar degerivarsa başka şirketler satin alsin...

Sayfa 57/389 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •