Sayfa 368/385 İlkİlk ... 268318358366367368369370378 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 2,937 - 2,944 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. Endexe seçim haftası satışı geldi muhtemelen devamıda gelecek hafta boyunca

Doas sağolsun kaçırmadı fırsatı en önde koştu. Sıkıntılı bir hafta olacağa benzer

2. Wwgen ceosu yeni ticari araclarinin özellikle Turkiyede yogun olarak ilgi gorecegini umuyoruz diye bir aciklamasi vardi.Ama nerde gordum hatirlayamadim.Ya tv de ya internet haberlerinde...Eylulde piyasaya vereceklermis.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Gostere gostere aciga satis oynayip basinca sinir oluyorum,bir kac kisinin oyuncagi endeks biz temele inancimizi koruyalim nisan mart tan iyi gececek

Duhul
    Mar 2020
    İkamet
    Keşiş Dağı
    Gönderi
    1,447
    Blog Entries
    3
    Caddy kullanıyorum
    2022
    Yenisi daha güzel tabi
    Çoğu binekten güzel

Transporter
    Caravel
    Amarok aşkına devam ytd

Duhul
    Mar 2020
    İkamet
    Keşiş Dağı
    Gönderi
    1,447
    Blog Entries
    3
    Nisan ayında temettü öncesi 350 üzerinde bir yere çekiç atacak. Zirve ne olacak merak ediyorum

6. Bist tum icinde carpanlari en ucuz hisse durumunda olabilir. Ertelenmis vergi gideri ile beraber. Thy bilancosuyla gececektir ancak o ertelenmis vergi geliri yazacak ciddi manada. Doas ozelinde ciddi bir firsat yatiyor ve ben bu faiz ortaminda en iyi geride kalmis hikayesini yemiyorum. Zaten kisa zamanda guzel bi tepkisi oldu bilanco ile beraber ancak bu holdinglerden ucuz fk larda yatmasi cok mantikli degil,basit cevremde hala sifir araba alanlari duyuyorum her gun

7.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Wwgen ceosu yeni ticari araclarinin özellikle Turkiyede yogun olarak ilgi gorecegini umuyoruz diye bir aciklamasi vardi.Ama nerde gordum hatirlayamadim.Ya tv de ya internet haberlerinde...Eylulde piyasaya vereceklermis.

Muhtemelen Fordotosan Yeniköy fabrikasında üretilecek VW ticari aracını kastediyor olabilir, nakliye,gümrük vs gibi maliyetler olmayacağı için iç piyasada rekabetçi olabilir.

8. Ülkenin durumu enteresan.Kimi promosyon pesinde kimi yeni arac pesinde..Yeni arac alanlarda luks sınıfı disında( ki dogus onuda satiyor) dogus gurubu arabalara yoneliyor.Audi..Wolkswagen.Seat.Skoda...yani durumda Dogus yilbazinda herdurumda 125/150 bin adet arac satar...Ustelik artan fiyatlarla..Bide hisseye yansisa degilmi? patlat bi %1000 bedelsiz...bakalim ne oluyor.

Sayfa 368/385 İlkİlk ... 268318358366367368369370378 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •