Sayfa 384/384 İlkİlk ... 284334374382383384
Arama sonucu : 3072 madde; 3,065 - 3,072 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. Benim anlamadığım bu kağıt afedersiniz de neden pic muamelesi görüyor? Temettü veriyor, rasyoları düşük, kar ediyor hem de iyi kar ediyor.
    Yani herkesin akıllısı biz miyiz sadece? kimse görmüyor mu , biz mi yanlış değerlendiriyoruz anlamadım gitti.
    Gelen temettünün hepsiyle tekrar aldım düşük fiyattan işime geldi ama be birader artık fiyatın da artsın yani. 3,54 FK'ya yıllık 20 milyar kar eden firma dağıtıyorlar.
    Ben FK'sının hiçbir zaman 10 ve üstü olacağına inanmıyorum. Yani bu fiyatı artarak olmaz. Ancak işler kötü gider karı azalır o zaman FK'sı yükselir.

2. Bu kadar düşüş fazla artık. Bir tepki vermesi gerekiyor.
    Sevmeyene karınca yük, sevene filler karınca.
    Dağı bile taşır insan, aşık olup inanınca.

3. Temettü işi tamamen zırvalık, aldığımız temettünün 3 katı düştü, verdiğin kar payını hisse fiyatından düştükten sonra ne anladım ben bu işten, benden kesip bana veriyon sonrada bunun adı kar payı verdim oluyor, ne güzel dünya

4. Hemen hemen hepsi aynı moku yiyor, bakın Froto temettüyü verdikten sonra düştü gitti, temettü işi kandırmaca

5. Pek de zırvalık değil sanırım.
    4 sene önce 6 liradan doğuş oto alan kişi çoktan bedavaya getirdi hisseleri

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Herkes kolay para peşinde olduğu için beklemek zor geliyo insanlara. Bu hisssenin enflasyon ortamında bikaç seneye 30-40 milyar kar edenileceğini düşünmüyorlar. Temettü hisseleri kira veren arsa gibidir. Değerini bilene. Olaya kısa vade bakarsanız şuan ki durum gibi üzülürsünüz.

7. "Yarın para kazanamıyorsam borsada işim ne" mantığını güden her kişi bu piyasada yok olup gidecek. Borsa yatırımı risk demek, ciddi risk demek. Bu riskin ilacı uzun vade+bileşik getiri. Bu sabır yoksa maalesef batık hesaplar olacak.

Duhul
    Mar 2020
    İkamet
    Keşiş Dağı
    Gönderi
    1,447
    Blog Entries
    3
    Bugün 322 denemesi gelebilir mi. Görelim.
    2 aya ferah bir durum olacak.
    öncelikle 3 aylık finansal
    sonra 6 aylık satış
    üzerine de bir bedelsiz gelse. Tavında dövülse. YTD.
    Denge ve tutarlılık iyidir. Makul olmak en iyisidir.
    Portföy

Sayfa 384/384 İlkİlk ... 284334374382383384

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •