Sayfa 369/385 İlkİlk ... 269319359367368369370371379 ... SonSon
Arama sonucu : 3075 madde; 2,945 - 2,952 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Ülkenin durumu enteresan.Kimi promosyon pesinde kimi yeni arac pesinde..Yeni arac alanlarda luks sınıfı disında( ki dogus onuda satiyor) dogus gurubu arabalara yoneliyor.Audi..Wolkswagen.Seat.Skoda...yani durumda Dogus yilbazinda herdurumda 125/150 bin adet arac satar...Ustelik artan fiyatlarla..Bide hisseye yansisa degilmi? patlat bi %1000 bedelsiz...bakalim ne oluyor.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bedelsiz aciklamadiktan sonra temettu alir bekleriz Arif hocam.

2. Uzun vadeci olmadiktan sonra temettu bana cazip gelmiyor..O miktarda fiyat dusecek bide vergisi var icinde.Bu gidisle tekrar temettu sonrasi 260 lara getirecekler..Simdi satan daha karli oluyor herhaldeki veriyorlar..Bide secim isi var..Borsa stresli bu aralar.Ha bekleyen kazanacaktir suphem yok.

3. Para piyasasi fonundan az cikis istedim doas almak icin gelene kadar tahtayi toparladi biri, bugun endeks duzelirse toplayacak goruntusu var dunku kaybini

4. Fonlarda getiriler nasıl? benim takip ettigim fon %50 yillik..
     Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Para piyasasi fonundan az cikis istedim doas almak icin gelene kadar tahtayi toparladi biri, bugun endeks duzelirse toplayacak goruntusu var dunku kaybini

5.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Fonlarda getiriler nasıl? benim takip ettigim fon %50 yillik..

Gunlukte 0,14 ustune atmaya basladilar,benim vadem uzun degil fonda secim oncesi biraz daha alirim boyle duserse yuzde 65 hisse oldum su anda,yarin da devam ederlerse eklerim hisseye.

6. Bu aksam gelen bilancolara bakip doas in bilancosuna tekrar bakinca iyi ki buradayim dedirtiyor. Endeksi bahaneyle tuttular bugun de, bakalim daha ne kadar yutacaklar bu gercegi

Duhul
    Mar 2020
    İkamet
    Keşiş Dağı
    Gönderi
    1,447
    Blog Entries
    3
    Yeni Tiguan çok yakında...

8.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Wwgen ceosu yeni ticari araclarinin özellikle Turkiyede yogun olarak ilgi gorecegini umuyoruz diye bir aciklamasi vardi.Ama nerde gordum hatirlayamadim.Ya tv de ya internet haberlerinde...Eylulde piyasaya vereceklermis.

yerli ceo nun 12 şubatta yaptıgı açıklama su anlık kepazelık boyutunda 30 daralma olacak demesıne ragmen ocak ve subat rakamları fevkaladenın fevkınd egelmesı özelınde

bunu yatırımcı bolumune sordugumda bu onun kendı gorusu dedı bu daha bı kepazelık .

eger mart ayı da ıyı gelırse bır duzeltme yapacak mı dedım :? neden yapsın kı . her yer kolpa olmuş

Sayfa 369/385 İlkİlk ... 269319359367368369370371379 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •