Sayfa 62/387 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon
Arama sonucu : 3093 madde; 489 - 496 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1.  Alıntı Originally Posted by canozlu Yazıyı Oku
    illegal bir durum yok. bir sonuc cikacagini sanmiyorum, zaten dogus bunu avukatlarina ve mali musavirlerine danismadan asla yapmaz.

buradaki durum guven ile alakali, halka acik sirketin bilancosunda Boyle Kara delikler olusturursaniz hisse taban yer. Ben de azaltacagim sanirim.
    İllegal bir durum vardır. Halka açık kısmı bu kadar az olan bir şirket piyasa fiyatından fiyatlanamaz.
    Defter değerinin iki katıdır.
    Holding kendine finansman sağlamıştır.
    Bu kesinlikle iptal olur SPK tarafından. Ben şikayetimi yaptım. Herkes yapsın lütfen.
    Ferit çok uyanık tır. Bilirim.
    Madem öyle para lazım . Karın tamamını temettü olarak dagitabilirdi burada hedef ky ye para vermemektir.
    Sesinizi çıkartıp hakkınızı arayın lütfen

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by cumba kuka Yazıyı Oku
    İllegal bir durum vardır. Halka açık kısmı bu kadar az olan bir şirket piyasa fiyatından fiyatlanamaz.
    Bu kesinlikle iptal olur SPK tarafından. Ben şikayetimi yaptım. Herkes yapsın lütfen.
    Madem öyle para lazım . Karın tamamını temettü olarak dagitabilirdi burada hedef ky ye para vermemektir.

Kelin elinin değdiği hiçbir şirketle bir daha işim olmaz. 2% civarı bir pozisyonum vardı hepsini şutlayıp çıktım. Allahtan tabanı bozdu birkaç kere de çıkmama izin verdi yoksa şunları okuyup sinir krizi geçirirdim ekran başında.

ytd

3. Bu taban akşama kadar sürmez düşüncesindeyim
    ortada dönen bir fırıldık var, küçük yatırımcıyı yutmaya çalışıyor mendeburlar
    sakin kalmak lazım
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

4.  Alıntı Originally Posted by cumba kuka Yazıyı Oku

Merhaba
    Yazdığınız şikayeti paylaşırsanız biz diğer ky de buna göre şikayetimizi spk ya iletelim. Teknik olarak güçlü bir şikayet oluşturursak spk kayda değer bulacaktır.
    Teşekkürler.

5. Koskoca Doğuş grubunun milletin birikiminde gözü olmaz, vicdanen gerekli sorumluluğu yerine getirir ve bu akşam hisse geri alımı programı ya da bedelsiz açıklar diyerek adil bir dünyada yaşadığımızı düşünmek istiyorum ama sonra bu düşüncem yerini gülmeye bırakıyor alan ellerim kırılsaydı diyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by cumba kuka Yazıyı Oku

Fenerbahçeye zamanında bedelini karşılayarak iyi tarnsferler yapmıştı.O zaman helal demiştim

7. Temettü yatırımcılığına başladık uzun bir aradan sonra olana bak. Allahtan sepet yaptık 20 lot vardı 3100 TL. 300 tl zararla çıktık. Ya 300.000 olsaydı. Böyle sahtekarlık az bulunur.

Sayfa 62/387 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •