Sayfa 322/385 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372 ... SonSon
Arama sonucu : 3077 madde; 2,569 - 2,576 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. Ne dersek diyelim bu sirketin tahta yapicisi/fonlari/patronu artik her kimse sirketin bu f/k larda fiyatlamasini istiyor, buralari kirdigi zaman piyasaya yeni lotlar suruyor,son donemdeki zaman maliyeti zararda biraksa da doas en guzel kazandiran sirketlerden,temettunun kralini aliyor patron, 5 gun icinde ne filmler donecek cok merak ediyorum son ceyrekte bilanco oncesi 270 e basmisti yuzde 5-6 duserek, bilanco sonrasi 340 a gitmisti ki bu ceyrek o verinin ustunde satis oldu.Enflasyon muhasebesinin etkisini hesaplayabilecek olsak froto bunun yaninda ruzgar etmis dedirtirdi ama simdilik temkinli beklemedeyim

2. Otomotiv piyasası daralsa bile Doas'ın bundan çok fazla etkileneceğini ben de düşünmüyorum. Çünkü zaten Doas'ın distribütölüğünü yaptığı markalar zaten ucuz arabalar değil. Türkiye'de her ne kadar orta sınıf git gide fakirleşse de bir o kadar da maddi durumu iyi olan ve sürekli zenginleşen kesim var. Bentley, Lamborghini, Porsche, Audi vs. bunlar zaten orta sınıfın alabileceği arabalar değil. Daha ulaşılabilir diğer markalarının da çok etkileneceğini düşünmüyorum. Hisse fiyatı niye böyle, neden bu piyasa değerinde ve çöp rasyolarla değerleniyor o da sanırım patronu ile alakalı bir durum. Bu şirket Koç'un elinde olsa idi en az 200 milyar PD değeri olurdu bence. Şu fiyatlarda kaybedecek bir şeyimiz yok. Beklemeye değer bir hisse.

3. Tuvturk sözleşmesi ne zaman bitecek , bilgisi olan varmı acaba

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Otomotivde yılın ilk iki ayındaki toplam satış önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 40 artarak 193 bin 297 adet düzeyinde gerçekleşti

https://www.borsagundem.com/haber/ot...-artti-1788350

Alıntı Originally Posted by yelgec Yazıyı Oku
    Tuvturk sözleşmesi ne zaman bitecek , bilgisi olan varmı acaba

2027 de bitmesi lazım.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

6.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    2027 de bitmesi lazım.
    Evet 2027 ama büyük ihtimalle yenilenir sözleşme. Kelin reis ile arası çok iyi

Doas 284 üstü kapanış yapabilirse büyük ralli yapar diye düşünüyorum

7. Euro,dolar gidim gidim dan vites arttirdi yukseliste,sifir araba icin son cagrilar bence mart ayi ciddi satis rakamlari dusecek onumuze

8. Sürpriz yapıp bedelsiz patlatabilirlermi , fikri olan

Sayfa 322/385 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •