Sayfa 327/385 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377 ... SonSon
Arama sonucu : 3075 madde; 2,609 - 2,616 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. Yarın gelen haberle 278 ze kadar bir çekilme yapabilirler korkutup bilanço ve temettü öncesi daha çok mal toplamak için

Ben yedek mermilerimi 277 ile 280 aralığına hazırladım bile. Bilanço öncesi gelen bu haberi daha fazla mal almak için kullanabilirler

Ben bu işi büyük ralli öncesi son ayak oyunları olarak yorumladım. Buna göre hareket edeceğim

2. Patron zamanlamayı iyi bilir. Kurt borsacıdır. Hisse tam yukarı ivmelenecek hooop olumsuz algılanabilecek kap atar. Son 3 kap ın zamanlaması öyle. Çıkışı engelllemek için mabadını yırtıyor. AYRICA BEN SATTIM DEDİĞİ LOTLARI İLLEGALDEN KENDİNİN ALDIĞINI DÜŞÜNÜYORUM. Cep to cep yani. Nitelikli yatırımcı, KİM? Bilen var mı. Hesap soran var mı? İspat isteyen var mı? Salla gitsin. Ben olsam SÜT VEREN İNEĞİ KESMEM. Patlatırım 20-30 bedelsiz, illegalde önüme gelene 1000 lira üzeri çakarım…

3. Ferit'çim bilanço öncesi tüm tuşlara basıyor. Önce Ceo'ya açıklama yaptırdı, şimdi pay satışını sokuşturdu çok acilmiş gibi.
    Son gelecek bilanço ile HBK'sı belki 100 TL üzeri olacak hisse hala 200 küsürlü fiyatlarda . Zaten hisse 8 aydır bir ileri bir geri geliyor hala daha yatırımcıya madik atma peşinde.

4. Bende cepten cebe olduğunu düşünüyorum. Mal kurumsala satılacak olsa bu beklentiler öncesinde olmaz. Hemde fiyat olarak en dipten mal satılmaz. Dediğiniz gibi olumsuz hava yaratmak için yırtınıyorlar. CEO sektör %30 daralacak dedi hoop aşağı. İstediklerini kadarını alamayınca hisse satış haberi. Bu satış ya cepten cebedir yada kankayadır bence!

Bu veri bile otomobil satışlarının düşmeyeceğinin göstergesidir
    Bu kur rallisiyle bu enflasyonla kimse araba almaktan vazgeçmez

https://x.com/iriscibre/status/17672...f6mGFGF8Cmn8XA

5. DOAS - Doğuş Otomotiv

Dün o zaman Bofa da alım yapanın patron olma ihtimali yüksek , Bofa güçlü alım yapıyor gibi gösterip hisseye yatırımcı çekti , bu sabah eksi gap’li açıp çaktı ( şahsi fikirlerim, yanılıyor olabilirim) bir kaç günkü hareketlilik bununla ilgili , ama daha korkuncu kötü bilanço öncesi elinden çıkarmak istiyor olabilir mi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Yorumlar genellikle patron odaklı oluyor..İsi gücü borsa oynamak mı Sn patronun.Ramazan günü fazla yakmasın kücük yatirımcının canını kul hakkına girer.Niye bu kadar karlı bir sirket buralarda olmamalıda ondan

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. geçen yıl 4000 liraya yaptırdığım bakıma cuma günü 16 bin verdim.

1000 lot atayımda kenara her yıl bakımı ödesin yeter napalım

8.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Yorumlar genellikle patron odaklı oluyor..İsi gücü borsa oynamak mı Sn patronun.Ramazan günü fazla yakmasın kücük yatirımcının canını kul hakkına girer.Niye bu kadar karlı bir sirket buralarda olmamalıda ondan

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bofa enayimi dün neden o kadar mal alsın , patron odaklı diye düşünüyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 327/385 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •