Sayfa 72/387 İlkİlk ... 2262707172737482122172 ... SonSon
Arama sonucu : 3091 madde; 569 - 576 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. Hırsız Ferit Paşa, Doguştan Mağdur gibi isimlerle Sosyal Medya da en azından tepkimizi dile getirebiliriz... Bu utanç onlara yeter.... Tabii utanma varsa.

SM-G781B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

2. 50 haftalık ortalaması bugün itibarı ile 131 gibi duruyor. Bakalım bu seviye tutacak mı? Sahip olduğum otomobili de Doğuş otodan almış biri olarak, yatırımcısı olmaktan çok mutlu olduğum düzgün bir firmaydı. Böyle göstere göstere yatırımcı mağduriyeti yaratmaları çok büyük kredi kaybına yol açtı. İş yatırımın sayfasında gördüğüm kadarıyla yüzde 33 yabancı payı var. Umarım bu olumsuz karar ve şirketi nakit zenginiyken, borçlu bir şirket haline dönüştürecek hamle yabancı payından önemli satışlara yol açmaz.

3.  Alıntı Originally Posted by adner45 Yazıyı Oku
    Hükümetin bu olayin uzerine neden gitmedigini benim aklim hala almiyor,Adam resmen hirsizlik yapiyor ve yonetenler seyrediyorlar ..
    Bir vakte kadar ben de hep şaşırıyordum sonra bu tür örnekler o kadar çoğaldı ki şaşıranlara şaırmaya başladım.Citibank ve Deutsche ye bir yazı göndermeyi düşünüyorum.Bakalım kaale alacaklar mı.

4.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    DOAS DOAS, DOAS, DOAS bugün yine dünkü kapanış seviyelerinde oyalanıyor ,kapanışa doğru aşağılara iner diye düşünüyorum, yani çakabilirler dikkatli olmakta yarar var,tabiki asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Sanıyorum bugün erken başladılar.Ytd

5. Az önce sosyal medyada bir mesaj okudum.Tebessüm ettirdi ve bir o kadar düşündürdü.Anlayışına sığınarak paylaşmak istedim.

İki oğlunuz ve bir tarlanız var. Bir oğlunuz gece gündüz tarlada çalışıyor, diğeri ise kumar oynayıp servetini eritiyor. Siz diğer evladınıza gidip kardeşinin kumarda kaybettiğinin bir kısmını senin tarla hakkından ödedim deseniz bu etik olur mu?

6. Wolswogen gurubu da protesto edilmeli bence,Türkiye'deki ortaginin yaptigi soyguna tepki gostermiyorsa,kendine dürüst ve ahlaklı ortak seçmeli,hırsızın ortağı da hirsizdir.Bence bu da dillendirilmeli.İptal etmeli ortaklığını kendine temiz ortak bulmali.

7. Türkiye'den başka şikayet edilecek yer yokmu bu ors........................çocuğunu şikayet etsek

8. hscb niye bu kadar satmaya hevesli acaba

Sayfa 72/387 İlkİlk ... 2262707172737482122172 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •