Sayfa 239/389 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339 ... SonSon
Arama sonucu : 3107 madde; 1,905 - 1,912 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. Araç satışları az birşey azalabilir fakat DOAS in çeşitli kazanç kalemleri var, olumsuz yönde etkileneceğini sanmıyorum, Araç muayene fiyatları,Araç fiyatları da durmadan artıyor, yıl sonu 25 milyara yakın bir kar açıklayacağını umuyorum,çokta iyi bir temettüvereceğini de sanıyorum,tabiki bu benim görüşüm olup asla tavsiye değildir.

2. 25 ? Çok iddiali..20 bile olsa sermaye ye göre rüya bir kar.stelik Özkaynak/sermaye hesaplamak da ayrı bir zevk
    Bu günlerde 350/400 hedef fiyat verenler 9.aydan sonra kaç verirler acaba?
     Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    Araç satışları az birşey azalabilir fakat DOAS in çeşitli kazanç kalemleri var, olumsuz yönde etkileneceğini sanmıyorum, Araç muayene fiyatları,Araç fiyatları da durmadan artıyor, yıl sonu 25 milyara yakın bir kar açıklayacağını umuyorum,çokta iyi bir temettüvereceğini de sanıyorum,tabiki bu benim görüşüm olup asla tavsiye değildir.
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    25 ? Çok iddiali..20 bile olsa sermaye ye göre rüya bir kar.stelik Özkaynak/sermaye hesaplamak da ayrı bir zevk
    Bu günlerde 350/400 hedef fiyat verenler 9.aydan sonra kaç verirler acaba?

3. çeyrekte 20 milyar rakamı gelecektir zaten. Nitekim sırf hisse satışından + 4milyar var. Birde geçen çeyrek karının üstüne yüzde 40 dolar artışını ve bu çeyreğin bir önceki çeyreği araç satışı olarakda geçeceğini biliyorsanız.

3. çeyrek sonu karımız 20 milyar olacaktır.

YTD

4. İnşallah.Peki bukadar rakamlara hakimsek vede kurumlar zaten 400 e yakın fiyatlandırma yapıyor iseler nasıl bu fiyatlarda durabiliyor.Zira diğer hisselerde bu dönem böyle kar lar bulmak zor iken..

5.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    İnşallah.Peki bukadar rakamlara hakimsek vede kurumlar zaten 400 e yakın fiyatlandırma yapıyor iseler nasıl bu fiyatlarda durabiliyor.Zira diğer hisselerde bu dönem böyle kar lar bulmak zor iken..

Zaten çok hızlı yürüdü bu kağıt. 110 liradan 330'a kadar soluksuz 3x yaptık. Borsa dümdüz yukarı gidilen bir yer değil. Bir düzltme - soluklanma olması doğal ve sağlıklı. Ancak eninde sonunda ederine gideceğine inanıyorum.

6. Haklısınız.Bende 80/90 larda Trade ediyorfum.Ancak bilançosu iyi kağıtların hepsi gidiyor.Ve iyi bilsncolu kağıt azakiyor.kismet.

7. Ağustos satışı ağır ticari hariç 12002. Bu distribütör verisi. Bakalım yatırımcı sunumundaki rakam fazla mı gelecek.

8. Haziran ayına paralel satışlar gelmiş.

https://x.com/brs_ylmz/status/169858...vGF-FkHx0BkirA

Sayfa 239/389 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •