Sayfa 307/385 İlkİlk ... 207257297305306307308309317357 ... SonSon
Arama sonucu : 3078 madde; 2,449 - 2,456 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1.  Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    2026'ta da F/K 1'e düşer. Maliyet yapana bir sene içerisinde maliyeti kadar temettü verir

Arkadaş, 1000 F/K'lı şirketler tavan tavan gider. Bunu yabancı satıyor gösteriyolar. Bu sene 50-60 lira temettü ödemesi lazım.
    Ettiği karı holdinge aktarmaya devam ederse f/k'sı 0.1 e bile iner.

ytd

2.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Ettiği karı holdinge aktarmaya devam ederse f/k'sı 0.1 e bile iner.

ytd
    Holdinge aktarmayla fk nın alakası ne?

3. Meshur hisse satisindaki maliyet 262 tl falan idi yanilmiyorsam.Bunu alan yatirimci gurubu ne dusunuyor acaba.Uzerinden bunca ay gecti.Ve kagit nerelerdeYine alsada maliyet dusurse diyecegi geliyor insanin.300 lerden millete kitlendi kagit bilanco doneminde.O siralar 400 ve ustu hedef veriliyordu..Bu borsa cok enteresan bir yer.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Meshur hisse satisindaki maliyet 262 tl falan idi yanilmiyorsam.Bunu alan yatirimci gurubu ne dusunuyor acaba.Uzerinden bunca ay gecti.Ve kagit nerelerdeYine alsada maliyet dusurse diyecegi geliyor insanin.300 lerden millete kitlendi kagit bilanco doneminde.O siralar 400 ve ustu hedef veriliyordu..Bu borsa cok enteresan bir yer.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    selamlar.
    262'den yatırımcı grubunun kısa vadeli alım yaptığını zannetmiyorum.
    4 milyar civarında tutar yüksek bir meblağ.
    kısa vade için tutmazlar.

5.  Alıntı Originally Posted by Canmert Yazıyı Oku
    Holdinge aktarmayla fk nın alakası ne?
    alakaya turp

6.  Alıntı Originally Posted by aslanbey Yazıyı Oku
    12 aylık hedef fiyatı çok çok geçer inşAllah...
    bence aracı kurumları ve ky'yi endişelendiren 5-10 liralardan 250-300 liraya gitmiş olması.
    odaklanılması gereken konu: kar, temettü ve karın sürdürülebilirliği. yatırımcılar burayı kaçırıyor.
    Yatırımcılar faaliyet raporlarını okumalı.

7. %94.44'üne sahip olduğumuz DGGYO'nun yıl sonu değerleme raporu okunabilir. güzel şeyler var.

Alıntı Originally Posted by ereglili Yazıyı Oku
    bence aracı kurumları ve ky'yi endişelendiren 5-10 liralardan 250-300 liraya gitmiş olması.
    odaklanılması gereken konu: kar, temettü ve karın sürdürülebilirliği. yatırımcılar burayı kaçırıyor.
    Yatırımcılar faaliyet raporlarını okumalı.
    Üstat, 300 liraya gitti ama F/K'sı 3. Yani enerjiler gibi 40-50 F/K'lardan işlem görmüyor. 2024'te otomotiv satışlarının agresif düşme ihtimali nedeniyle bu kadar ucuz fiyatlanıyor. Doas'a kimse pahalı diyemez. Bu fiyatlarla 2024 temettü verimliliği %25 olabilir. Buradan pozisyon açan 4 senede pozisyon açtığı maliyet kadar temettü alabilir. Sizin de belirttiğiniz gibi DGGYO'nun bilanço etkisini göreceğiz. Ben elektrikli ID'lerin Türkiye'de satışa çıkmasını bekliyorum. Şirket en son Ocak-Şubat gibi ön sipariş almaya başlarız, Nisan'da teslimatlar başlar demişti. Şarj istasyonu şirketi kurdular ve bu şirket ne yapıyor anlatmaları lazım. Hafta sonu Antalya - Ankara yaptım. Antalya gibi büyük bir şehirde doğru dürüst şarj istasyonu yok. En azından bir akaryakıt dağıtım şirketi ile anlaşıp bir projeksiyon sunmaları lazım. Katalizör etkisi yaratır.

Sayfa 307/385 İlkİlk ... 207257297305306307308309317357 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •