Sayfa 60/385 İlkİlk ... 1050585960616270110160 ... SonSon
Arama sonucu : 3078 madde; 473 - 480 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1.  Alıntı Originally Posted by mehmet tercüman Yazıyı Oku
    Yatırımcı danışmanı numarasını arayan var mı veya ulaşan bu saçmalık nedir spk izin vermez diye düşünüyorum alenen 2-3 milyar buhar olacam şirketin.
    Onlarda bugün kü tabana bir anlam verememişlerdir

Yavuz Arda Yıldız
    Yatırımcı İlişkileri Bölüm Yetkilisi
    [email protected]
    +90 (262) 676 90 58 +90 (262) 676 90 59

2.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Onlarda bugün kü tabana bir anlam verememişlerdir

Yavuz Arda Yıldız
    Yatırımcı İlişkileri Bölüm Yetkilisi
    [email protected]
    +90 (262) 676 90 58 +90 (262) 676 90 59
    Alta tarafi5 milyar calmis sirketi kokten goturmemis ki...elbette şaşirmişlardir...

3.  Alıntı Originally Posted by adner45 Yazıyı Oku
    Halka açık bir şirketin parası halka kapalı bir şirkete yani patrona aktarılıyor,3 milyar özvarlıgı olan şirketi 5 milyara alım gösteriyor,tek kelimeyle ky soyuluyor.
    Seçim yüzünden yaptılar. Ülkeye demokrasi geleceğini bildikleri için vurgunu seçimden önce yapalım dediler. Sonra fırsat bulamaz. Bu nedenle panik yapmamak lazım. Seçimden sonra bu karar iptal edilir.

4.  Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    Seçim yüzünden yaptılar. Ülkeye demokrasi geleceğini bildikleri için vurgunu seçimden önce yapalım dediler. Sonra fırsat bulamaz. Bu nedenle panik yapmamak lazım. Seçimden sonra bu karar iptal edilir.
    Bırakın bu siyasi yorumları. Biz 20 sene öncesini de biliyoruz. Para babaları dururken senin benim gibilere mi işleyecek sanıyorsunuz demokrasi hukuk ?

5. Koç oyak tamam, gerisi yalan. Bugün bir kere daha anladım. Keller her ky yi eller

ytd

6. Lütfen herkes SPK ya mail atsın. Bu bir dolandiriciliktir. Kabul edilemez.
    Satış iptal olur.
    Şirket içi bosaltmadir.

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by cumba kuka Yazıyı Oku
    Lütfen herkes SPK ya mail atsın. Bu bir dolandiriciliktir. Kabul edilemez.
    Satış iptal olur.
    Şirket içi bosaltmadir.

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Katiliyorum.Hayatimda ilk defa bir sirketi SPK'ya sikayet edecegim. Herkesi hakkini aramaya ve bu usulsuzlugu SPK'ya sikayet etmeye davet ediyorum

8.  Alıntı Originally Posted by turkuaz Yazıyı Oku
    Katiliyorum.Hayatimda ilk defa bir sirketi SPK'ya sikayet edecegim. Herkesi hakkini aramaya ve bu usulsuzlugu SPK'ya sikayet etmeye davet ediyorum
    illegal bir durum yok. bir sonuc cikacagini sanmiyorum, zaten dogus bunu avukatlarina ve mali musavirlerine danismadan asla yapmaz.

buradaki durum guven ile alakali, halka acik sirketin bilancosunda Boyle Kara delikler olusturursaniz hisse taban yer. Ben de azaltacagim sanirim.
    Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 60/385 İlkİlk ... 1050585960616270110160 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •