Sayfa 65/385 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon
Arama sonucu : 3078 madde; 513 - 520 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. yediğimiz kazığı tam unutmaya çalışıyorum tv açıyorum.kanaldan kanala geçerken bunların kanalları görüyorum yine aklıma hissedeki zarar geliyor aklıma...sildim ulen sizin kanalları tv de listeden.Müzik kanalını bile sildim.Para kaptırdığım yetmedi bi de rating kazandırıcam ha.. Şu an için bulduğum en etkin yöntem bu oldu.

2. bbva'ya 4 dolardan garantiyi iteleyen Adam size bize neler yapmaz )))

3. Normalde hiç yapmayacağım bir şey yaparak tabandan mal aldım bugün. Kayıtsız kalamadım. Daha önce iki sefer 140 dan dönmüştü. Bu sefer dönmezse 120'ye kadar basma ihtimalleri var. O riski göze aldık artık.

Yazdıklarım deli zırvası olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin.

4. Valla helal olsun. Yaygara kopacağını anlayıp iş işten geçtiye bağlamışlar. 2023 karıyla da ntv yi alırız. Yapılacak araba reklamları ile sinerji yakalarız falan
     Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Işık hızıyla çalışmışlar.Helal olsun.Temettüyü de böyle çabuk vereydiniz bari..

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1121967
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1121959
    ELE-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Adaletin ve de kuralların ne kadar önemli olduğunu galiba bize böyle öğretecek hırsız patronlar...Bizler de çaresizce bizi yönetenlerden medet umacagız...

6. Yöneticiler göz göre göre bu soyguna seyirci mi kalacaklar,milleti borsaya davet eden bakanimiz,hükümet bana ne mi diyecek bu soyguna

7.  Alıntı Originally Posted by adner45 Yazıyı Oku
    Yöneticiler göz göre göre bu soyguna seyirci mi kalacaklar,milleti borsaya davet eden bakanimiz,hükümet bana ne mi diyecek bu soyguna
    Tv kanalları var.Seçim arefesi tatsızlık istemezler.

8. Arkadaşlar,5milyar 200 milyon büyük meblağı bu sene kardan umudumuzu keselim bu sefer gerçekten ters köşe olduk, bu hareket benim hoşuma gitmedi,bugun çok satış oldu, bugün yarısını verdim, gerisini de yarın bakacağım,pek umut yok gibi çünkü kısa vadede toparlanacağını sanmıyorum,tabiki asla yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 65/385 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •