Sayfa 47/385 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon
Arama sonucu : 3077 madde; 369 - 376 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. Hayal kırıklığı

2.  Alıntı Originally Posted by Serseri.26 Yazıyı Oku
    Hayal kırıklığı
    Herkeste aynı beklenti.Bu akşam bilanço gelecek sonra temettü uçacak kaçacak.Hayaller Paris gerçekler konumumuz.Şimdilik tabi

3. DOAS DOAS DOAS, sanırım iyi kar açıklamayacak düşüş sebebi ondan mı,yrd.

4. kapanışa doğru belli eder kendini , benim hala umudum var..

5.  Alıntı Originally Posted by furki Yazıyı Oku
    kapanışa doğru belli eder kendini , benim hala umudum var..
    bilanço ayağına iyi gel gel yaptılar kaç gün.Bu kadarını tahmin etmemiştim.Bu borsada hangi kritere göre kime güvenilip yatırım yapılır anlamak mümkün değil.Oldu olacak taban yaptırında millet rahat etsin.

6.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    bilanço ayağına iyi gel gel yaptılar kaç gün.Bu kadarını tahmin etmemiştim.Bu borsada hangi kritere göre kime güvenilip yatırım yapılır anlamak mümkün değil.Oldu olacak taban yaptırında millet rahat etsin.
    Taş olsa çatlardı bizim yerimizde.. inadımdan tutuyorum paramla rezil oluyorum hele kaçırdığım fırsatları gördüğümde çıldırıyorum çıldırıyorum !

7.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Endekse hisselere ve hareket tarzlarına şaşırmıyoruz artık, her şekilde rasyonellik uzaklaştık..

8. Bilanço acaba önceden içeriden mi öğrenildi,aniden asiri sert satışlar geldi ve kapanışa kadar muhtemelen 300 bin lita ulaşacak satışlar.

Sayfa 47/385 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •