Sayfa 51/385 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 3077 madde; 401 - 408 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. Hisse başı net 8.1818 lira temettü bence çok iyi. Geçen seneki oran çok daha düşüktü
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

2. Bu sene ciddi oranda bir sermaye artışına gidebilir
    En son 2010 yılında bedelsiz sermaye artışı yapmış
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

3.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    tek başına bir ölçüt olamaz.Kaldı ki bu bilanço bugün %4 lük düşüşü haketmiyordu.Dmek ki artık borsada bul karayı al parayı dönemi başladı.Zarı iyi atan kazanacak.Ne hale getirdiler piyasayı.
    Ciro geçen çeyreğe göre %35 artmış ama FAVÖK %12 azalmış evet bu %4 düşüşü gerektirmez ama bu hissenin bu kadar ucuz F/K ile işlem görmesinin sebebi de bu zaten bu FAVÖK marjlarını devam ettiremeyeceği endişesi ki bu çeyrek bu durumu göstermiş olması hisseye satış getirmiştir. YTD.

4.  Alıntı Originally Posted by mehmet tercüman Yazıyı Oku
    750 mln ekstra personel giderini gmrdün mü ? Bu öeyrek toparlar
    Yıl sonu satış primleri vs kalemlerinde oluşuyor olabilir. YTD.

5. Geçen sene miktar düşüktü oran değil. Kar dağıtım oranı geçen seneye göre düşük oldu. Ama ben yıl içinde sürpriz temettü bekliyorum yine.
     Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Hisse başı net 8.1818 lira temettü bence çok iyi. Geçen seneki oran çok daha düşüktü
    ELE-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by acosar Yazıyı Oku
    Yıl sonu satış primleri vs kalemlerinde oluşuyor olabilir. YTD.
    Demek istediği, FAVÖK marjını aşağı çeken şeyin, Genel Yönetim Giderleri kalemindeki yıl sonuna has yükseliş olduğu.

Bu çeyrekte benzer bir gider görmeyeceğimiz için FAVÖK marjı toparlar demek istedi sanırım arkadaş, ki katılıyorum..
    Yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by esnaider Yazıyı Oku
    Geçen sene miktar düşüktü oran değil. Kar dağıtım oranı geçen seneye göre düşük oldu. Ama ben yıl içinde sürpriz temettü bekliyorum yine.

ELE-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Temettü konusunda dağ fare doğurdu arkadaşlar bedelsiz vermeli .

8. kapat şirketi gidelim bence..

Sayfa 51/385 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •