Sayfa 387/387 İlkİlk ... 287337377385386387
Arama sonucu : 3093 madde; 3,089 - 3,093 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. Mısır anlaşması var ve bu parayı orada kullanmayı planlıyorsa bunu kap haberinin bir yerine sıkıştıramaz mıydı? Orada kullanmak için satış yapılıyor ve bildirilmiyorsa yönetim manipülatif bir şey yapmış olmaz mı ortaklar

2.  Alıntı Originally Posted by 06onur Yazıyı Oku
    Mısır anlaşması var ve bu parayı orada kullanmayı planlıyorsa bunu kap haberinin bir yerine sıkıştıramaz mıydı? Orada kullanmak için satış yapılıyor ve bildirilmiyorsa yönetim manipülatif bir şey yapmış olmaz mı ortaklar
    Holding satıyormuş, bu durumda hiç bir alakası yok tabi ki. Filler tepişir çimenler ezilir durumundan İbaretmiş. Birileri önden boşaltırken, biz de bugün döner yarın döner diye bakıp durduk anlaşılan.

3. DOAS - Doğuş Otomotiv

Bugün bu sreflilerin hissesi ile vedalaştım. Ahlaksızca hareketlerinin ardı arkası kesilmedi. İsterse 10 bine gitsin umrumda değil. BU ÜLKEYE AHLAKLI PATRONLAR LAZIM!…
    Son düzenleme : sanuss; 29-04-2024 saat: 22:48.

4. Doğuş Holding diye bir şey yok aslında. Doğuş Otomotiv = Doğuş Holding. Muhtemelen diğer grup şirketleri kar yazamıyor adam da sağmal inek gibi bunu sömürüyor. Yoksa yatırımcı dostu olduğundan bu kadar temettü dağıtmıyor.
    Neyse 2,5 ay önce civarı aldığım tüm lotları dün sattım. Ettiğim karın da yarısından fazlası gitti.
    Ne gariptir ki borsada yaptığım yatırımlarda en çok parayı hep finansalları yüksek şirketlerden kazandım.
    Aslında elimde uzun süre tutma niyetim vardı ama Alarko ve Doas beni soğuttu. Artık patron satışı yapan hisselere 1 lot bile yatırasım gelmiyor.

5. zerre kadar şerefin kaldıysa ki inanmıyorum ama onu da sana güvenen onca k. yatırımcı ??? öpsün....temettü ayağına soygun yaptılar...

Sayfa 387/387 İlkİlk ... 287337377385386387

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •