Sayfa 68/385 İlkİlk ... 1858666768697078118168 ... SonSon
Arama sonucu : 3077 madde; 537 - 544 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. DOAŞ'in karının bir önemi kalmadı,patron nasılsa hırsız ne kadar kar etse de çalınacak nasılsa o para,neden sektör ortalamalarını altında işlem gördüğü belli oldu,bilenler almıyormuş demek patron hırsız diye,bilmeyenler de sevgili bakanımıza kulak verip aldık ins.borsaya davet edenler vebalini öderler

2. Yatirimci iliskilerinden Yavuz Bey'i aradim az once.Toplantiya girecegi icin cok kisa konusabildim.Yavuz Bey'in konusma tarzindan anladigim kadariyla gelen elestiriler nedeniyle zor gunler yasiyor.Ikna edici ve mantikli neden one surmekte zorlaniyor.Bu benim subjektif yorumum. Bilinen kanuni haklarini tekrarladi.DGGYO halka acik oldugu icin yasal olarak piyasa degeri uzerinden gidebiliriz vs. Ayrica bu satinalma ile gayrimenkuller tek elde toplanip sinerji yaratilacak vs.Acikcasi verdigi bilgilerden sonra evet bu kismi dusunmeye deger, hakli olabilirler dedigim bir sey yok.Ben boyle bir patronla ortaklik istemem.Gelecek sene kari 10 katina ciksa bile bu sefer gene hangi hokus pokusla parayi nasil kaciracagini dusunecegiz.Kalanlara bol sans.

Onceki sayfalarda yazilmis ama tekrar edeyim iletisim bilgileri altta
    Yavuz Arda Yıldız
    Yatırımcı İlişkileri Bölüm Yetkilisi
    [email protected]
    +90 (262) 676 90 58 +90 (262) 676 90 59

3. 13.30 yatırımcı toplantısı var,muhtemelen yabancı yatırımcılarda olacak. O zaman daha sağlıklı bilgi alırız..

4. 135'te 23 bin, 134.5'ta 20-30 bin civarı ve 134'te de bir o kadar lot alışta bekliyor. Sanki buraların altına vermeyeceğiz mesajı var ama belli olmaz. Alışları silerler gömerler aşağı kimse bilemez. İnfo en büyük satıcı 430 bin lot oldu. Piyasa karşılıyor şu anlık.

Yazdıklarım deli zırvası olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin.

5. Toplantı sonunda toparlanacağını düşünüyorum

Şu anki durum şirkey açısından itibar kaybı

Borsa yatırımcısının büyük tepkisi oldu

Spk da mutlaka bir uyarı göndermiştir
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

6. Devir alma iptal edilmezse 100 lira aşağısı mümkün. Şirketin 2-3 yılını çaldılar.

7.  Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    Devir alma iptal edilmezse 100 lira aşağısı mümkün. Şirketin 2-3 yılını çaldılar.
    iptal edilmez... piyasa satın aldı artık o işi.. 100 değil 130 a bile gelse dalmak için beliyor herkes...100 demek f/k oranı doğuş için 2,5 lar olur, o da çok zor... şu anda bile 3.80.. çok düşük...

8. Dggyo önce tavan sonra -7 gördü şimdi tavan

Bu nasıl birşey ?
    Yukarıda yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymamaktadır

Sayfa 68/385 İlkİlk ... 1858666768697078118168 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •