Sayfa 274/389 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374 ... SonSon
Arama sonucu : 3107 madde; 2,185 - 2,192 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. Arkadaşlar ne yazık ki şirket yatayda belirttiğim kanal içinde salınmaya devam ediyor. Temettü kararına rağmen ciddi bir atak yapmadı.
    2023Q3 için net kar beklentisi 5,4 milyar ile 4,6 milyar aralığında. Aslında bir önceki Q3'e göre oldukça iyi bir beklenti. Reel olarak % 10 kar artışı bu ekonomik ortamda önemli bir başarı.

Grafikte görülen düşen pembe direnç bugün için 275lerden geçiyor...Her halükarda 275-278 üstü günlük kapanışlar bilanço ile birleşince artık 325lerden beri yaklaşık 2 aydır süren sindirme hareketi bitecektir diye değerlendiriyorum.
    Belirttiğim direnç üstü kapanış sonrası hedefler 351-377...Kalın sağlıcakla...

Doas.jpg

Alıntı Originally Posted by Demirci_hacı Yazıyı Oku
    Doas daha önce belirttiğim yatay kanal içinde (255-278 kanalı) ne yazık ki 255 desteğini test etti...artık en kötü geride kaldı diye düşünüyorum...Özellikle 278 üzerinde bir veya 2 günlük kapanış yapmayı başarırsa hedef eski zirvenin de üzeri...Şirketin Q3 beklentisi oldukça güçlü.

Sağlıcakla kalın...

Ek 29766

2.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Ben ortalama 10 milyar olarak hesapladım,,,Tuvtürk ün %33 üne ortak.
    Teşekkürler
    Güzel para

3. Kendide almiyormu nakit.
     Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Yalnız şu 1.250 milyara yazık oldu,,,nakit yerine hisse verebilirdi,para da yatırıma giderdi.
    Devlet, hisse verirsen vergi almam diyor,şirketler inadına temettüyü nakit şeklinde ödemeyi tercih ediyorlar.Vergi vermek hoşlarına gidiyor.
    Anlamak mümkün değil.
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Temettü candır lotunu artırabilirsin.Temettü ile karpuzun yanına birkaç dilim daha karpuz veya istersen başka meyve alabilirsin.

Bedelsizle lotun görünüşte artar ama aslında çok sayıda dilimlenmiş aynı karpuza sahip olursun

Muayene para makinesinden sonra,elektrikli şarj hizmetleri lisansını alarak,2.ci para makinesini de bünyesine ilave etti.
    Hayırlı olsun.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Kendide almiyormu nakit.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Alsa ne olacak,,vergisini takır takır ödedikten sonra,,yazık günah paraya.
    125 milyon tl vergi,,boşu boşuna ödenecek para.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

7. Kurumsal şirketler temettü ödemesi aldıklarında vergi ödemezler. Doğuş holding aldığı temettünün vergisini ödemez. Sadece bireysel yatırımcılar öder.

8. Foreks haber anketine göre , doaş ın 3. çeyrek karı nın 5,2 Milyar TL. olması bekleniyormuş
    9 Milyar TL. de 6 aylık karı var. Toplarsak 14,3 Milyar TL olarak 9 aylık kar gelebilirmiş.

Düştükçe , ekleme yapıyorum. Dün 253 TL. den 30 tane kaptım.

Sayfa 274/389 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •