Sayfa 303/385 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353 ... SonSon
Arama sonucu : 3076 madde; 2,417 - 2,424 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. Yükselmeye başladı, NEDEN?
    Ben satmaya başladım da onda...

2. Persembe gunu TCMB bir 5 puan daha artirim yaparsa 45 olurki mevduat faizleri %50yi gecer.bence psikolojik sıkıntı orada baslayacak.Cunku kendileri demiyormu Mayisa kadar enflasyon artacak diye.Demekki faizlerde 60/70si gorecekborsa buna dayanabilirmi???

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Persembe gunu TCMB bir 5 puan daha artirim yaparsa 45 olurki mevduat faizleri %50yi gecer.bence psikolojik sıkıntı orada baslayacak.Cunku kendileri demiyormu Mayisa kadar enflasyon artacak diye.Demekki faizlerde 60/70si gorecekborsa buna dayanabilirmi???

Endeks yatay olduğu halde birçok hisse %30-40-50 düştü. Endekste düşemeye başlarsa elfatiha derim.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Valla yukaridada yazdigim gibi TCMB KKM yi bitirmek,enflasyonu dusurmek icin cabaladikca faizler yukseliyor ve en az Mayisa kadar da boyle gidecek.Secim olmasaydi simdiden politika faizi 50 yi gecmisti Esas sorun isciye emekliye hakettikleri zammi vermek durumundalar.Vermezlerse secim riske girer.Verirlerse ekonomi aynen devam.Bide yetmiyomus gibi enflasyon muhasebesini bu araya getirdiler..Borsa isi zorlasmaya basladi..300/400 hedef verilen kagitlar 200/250 araliginda tutunmaya calisiyor...Bu donemde ZARAR ETMEMEK de bi kardir.Buda benim felsefem.

5. Bizim kelaynak gyo'yu bize kakalayacağına buralardan skbnk alsa olmaz mıydı? 10 milyar piyasa değeri var. Ne güzel çiçek gibi bankamız da olurdu. Beş para etmez mülklere parayı gömmezdik.

6. Adamlar bizle taşak geçiyo. 227.4 hop 230.5. gerçi ben onlarla 5 senedir taşak geçiyorum. Bi türlü kurtulamadılar benden.(maliyet burası saysak 3-4 seneye maliyeti gene sıfırlar mıyız acaba?)

7.  Alıntı Originally Posted by memix Yazıyı Oku
    Adamlar bizle taşak geçiyo. 227.4 hop 230.5. gerçi ben onlarla 5 senedir taşak geçiyorum. Bi türlü kurtulamadılar benden.(maliyet burası saysak 3-4 seneye maliyeti gene sıfırlar mıyız acaba?)
    5 senedir bu hisse varsa çok iyi
    İyi kazandırmış 5 senede
    Temettülerle 3-4 senede bugünkü fiyattan alan maliyeti sıfırlar, inşallah, işler kötüye dönmezse

Alıntı Originally Posted by Canmert Yazıyı Oku
    5 senedir bu hisse varsa çok iyi
    İyi kazandırmış 5 senede
    Temettülerle 3-4 senede bugünkü fiyattan alan maliyeti sıfırlar, inşallah, işler kötüye dönmezse
    F/K spot fiyatla 2,86. Doğuş gayrimenkulü aldı nakit çıkışı oldu. Herhalde yeniden değerleme sayesinde özkaynak artışı olacak şimdi. DGGYO piyasa değeri 330 milyon dolar. En son iki ofisin ve Doğuş center maslak'ın yeniden değerleme raporları geldi, ofisler 280 milyon TL + DCM 1,83 milyar TL.

Sayfa 303/385 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •