Sayfa 61/389 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon
Arama sonucu : 3106 madde; 481 - 488 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Onlarda bugün kü tabana bir anlam verememişlerdir

Yavuz Arda Yıldız
    Yatırımcı İlişkileri Bölüm Yetkilisi
    [email protected]
    +90 (262) 676 90 58 +90 (262) 676 90 59
    Bu çok iyiymiş..
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Alenen soygun yapılıyor. Elimde DOAS yok ama yatırımcısı olsam yeri göğü inletirdim. Ulan ******** DGGYO ile DOAS ne gibi bir sinerji yaratabilir yüzsüzce o yönde bir açıklama yazmışlar bir de. Yabancı yatırımcı her gün tabana yazar malı hiç acımaz hem temettüyü kıs hem şirketin parasıyla git saçma sapan değerlemeler ile şişirilmiş alakasız bir şirketini satın al parayı çıkart. Hırsızlıktan öte bir şey değil bu

3.  Alıntı Originally Posted by mehmet tercüman Yazıyı Oku
    Bırakın bu siyasi yorumları. Biz 20 sene öncesini de biliyoruz. Para babaları dururken senin benim gibilere mi işleyecek sanıyorsunuz demokrasi hukuk ?
    Seçimlerden sonra siyasi yorumu biz bırakacağız. Bu kez siz başlarsınız. Doğuş oto hükümete yakın. Seçimden önce golü atmış. Bunun tartışması yok. Ben doğuşa asla güvenmem ve iyiki güvenmemişim. Elinde olan düşünsün.

4. Toplanan kiralardan, satışların maliyeti ve yönetim giderlerini düşüyorum; geriye 180m tl nakit akışı kalıyor. Yıllık finansman gideri 576m tl. Finansman gideri olup, henüz kira toplanmayan bir mülk var mı, ona bakmadım.

350m kısa vadeli + 1.650m uzun vadeli yükümlülük.

Ferit yine yaptı yapacağını !!!

5. Satilan gayrimenkullerin yerleri inş.depreme dayaniksiz yerler değildir ve de depreme dayanaklı insaatlardir.korkarim bu konuda da sorunlu yerlerdir ki,doaşa kakaladi buralarini.

6. Düğün değil bayram değil, doas yatırımcısını niye öptü
    Yine yatırımcı soyulup dolandırılıyor, yazıklar olsun
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

7.  Alıntı Originally Posted by adner45 Yazıyı Oku
    Satilan gayrimenkullerin yerleri inş.depreme dayaniksiz yerler değildir ve de depreme dayanaklı insaatlardir.korkarim bu konuda da sorunlu yerlerdir ki,doaşa kakaladi buralarini.
    Gebze- Maslak ve Etiler de mülkler. 99 depremi sonrası hepsi diye biliyorum

8. Araba üreten firma bile %10 kar marjıyla zar zor satış yaparken araba kıtlığı ve dövizdeki baskı sayesinde al-sat yaparak %20 net kar marjıyla iş yap önce vatandaşı soy, sonra da yatırımcıyı soy. Ne güzel memleket be

Sayfa 61/389 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •