Sayfa 243/388 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon
Arama sonucu : 3104 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. Ben de şöyle dua ediyorum
    İnşallah hissemiz 6 ay içinde en az 2 katına çıkar hepimiz kazanırız

2. Şeriatın kestiği parmak acımaz derler, bu ülkedeki başıboşluk kanunsuzluk nizamsızlık ahlaksızlıkdan kaynaklanan bir laçkalık var.
    Birilerinin canı kasten yakılıyorsa ağızlarından sevgi sözcükleri çıkmaz...

Heleki oyun kuranların torunlarının torunlarına yetecek mal varlığı varsa insanlar biraz da haklı....

Tabii ki bütün bunlar varsayım... Patronun haberi var mı yok mu tahtacı kim bilinmez...Sadece tahmin..... Beddua hoş olmasa da dua alacak halleri yok....
     Alıntı Originally Posted by Canmert Yazıyı Oku
    Böyle beddua olmaz.Ya küçük çocuksa ya en sevdiği
    Sinirlerinize hakim olun
    SM-G781B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

3. Amin diyelim ve ekleyelim
    Allah Sabredenlerle beraberdir...

Anlayan anlamıştır

Bol kazançlar.
    Ben de şöyle dua ediyorum
    SM-G781B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

4.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    Anlaşıldı uzun vadeci olduk 650 lotla.280 İ BİLE GÖSTERMİYECEKLER.

ALLAHINDAN BUL FERİT ŞAHENK EN SEVDİĞİN VARLIĞI RABBİM ELİNDEN ALSINDA ACILAR İÇİNDE GEBERİP GİDERSİN İNŞALLAH.(TABİİKİ ELİNDE KÜÇÜK YATIRIMCIYI KORUYACAK BİR GÜCÜN VARDA KORUMUYORSAN BU BEDDUA İNŞALLAH TUTAR)
    Bu olmamış ortak, En sevdiği varlığın günahı ne? Kendinize gelin. 5 kuruş için değmez..

5.  Alıntı Originally Posted by seneka Yazıyı Oku
    Bu olmamış ortak, En sevdiği varlığın günahı ne? Kendinize gelin. 5 kuruş için değmez..
    KÜÇÜK YATIRIMCININ SUÇU NEDİR?bu zalim patronlar acıların en büyüğünü yaşamadıkça yaptıkları kötülüğü idrak edemiyorlar. yıkılan yuvalar sönen ocaklar sayıları milyonda bir bile olmayan bu zalimlerin yüzünden değil mi.?

6. Millet sever pahalı hisse almayı, 700/800 olsun o zaman koşar insanlar, sabır .
    Şu an bistin en ucuz hissesi bence.
    Yıl sonu 25/30 milyar kar pd 60 milyar komedi.

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben de şöyle dua ediyorum
    6 ay içinde 4 hane beklentim mevcut. Otomotiv'de bir miktar realizasyon yaşanıyor. Eylül sonundan önce toparlanmaya başlar. Kış satışları ortalamalardan çok sapma göstermeyecek gibi. Uzun süredir sıra bekleyenler artık araç seçme lüksüne kavuştu. Seçilen araçlar hem Türkiye'de hem de dünyada istatistiksel olarak belli. Pazar paylarından görüyoruz. İkinci ellerde parasal sıkılaştırmaya rağmen canlılık devam ediyor. Herkes bir yerlerden kazandıkları para ile araç almaya devam ediyor çünkü taşınmazda darboğaz var. Hisse alışverişi sona ermek üzere. üçüncü çeyrek gelmeden F/K 4 küsür. Üçüncü çeyrek sonrası 3'e yakınsar çünkü son 4 çeyrek oldukça kuvvetli olacak. Üçüncü çeyrek 2022/3. çeyrekteki 2,7 milyar TL kar tablodan çıkacak yerine neredeyse bunun iki katı gelecek kar girecek. Benzer bir görüntü dördüncü çeyrek sonrası da gerçekleşecek. Bir miktar sabretmekte yarar var.

8. Deniz yatırım hisse hedef fiyatını 333tl.den 414tl.ye yükseltmiş de bide alsaydı barikendi kendine mi gid çek hisse.Ben 262 yi bekliyorum.. Bu zede verirler herhalde.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 243/388 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •