Sayfa 19/389 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon
Arama sonucu : 3107 madde; 145 - 152 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. Bayilerde millet kuyrukta sen bekle burda daha 25-30 aralığında da çevirmiştin bı film

2. DOAS DOAS DOAS DOAS DOAS DOAS DOAS,yine bı yukarı hareket var,yallahhh halde bakalım,tabiki asla yatırım tavsiyesi değildir...

3. BoAfa neredeyse 700 bin lot mal aldı tahta kımıldamadı bile anlamak mümkün değil..

4.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    BoAfa neredeyse 700 bin lot mal aldı tahta kımıldamadı bile anlamak mümkün değil..
    Yabancı takasımız hergecen gun artiyor Bank of muhtemel Citi ye virmanliyo bu hafta 174 e kafa atariz ama uzerinde kalir miyiz bilemiyorum tahtacimiz emin adimlarla yürümek istiyor malum yerler buzlu Az kaldi 210 lar yakin bi oraya kafa atalim secim kadar burdayim yil sonu kampanyalari , çip krizinin aşilmasi , secim oncesi düsük kredi muhabbetleri bize 500 - 600 leri bile yapabilir wyh nat

5. ya ben anlamıyorum senin şuan olman gereken yerler 200 ler sen hala buralardan kafamıza vuruyosun biz kırdı kırcak diye beklerken ooff Sabır= Para paydaşlar
    Çekincem şu Yılbaşı rallisi öncesi hafiften 1 yoklama çekerler mi biz 146 ları görür müyüz
    Şuan tam benim maliyetlerde geziyor bakalim

6. Tahtada şuan an itibariyle info , Plip alıcı Bank of Yapı Ziraat Halk satıcı .

ahh kel aah )

7. Portföyümdeki 5 hisse içerisindeki tek satmayacağım/trade yapmayacağım kağıttır kendileri...(Maliyet 35) Aldığım/Alacağım temettüler ile sıfır maliyet... Ha kısa zamanda çok hızlı giderse iş değişir..

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

8. Basın basin bakalım kaça kadar basacaksınız

Sayfa 19/389 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •