Sayfa 210/388 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310 ... SonSon
Arama sonucu : 3100 madde; 1,673 - 1,680 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. DOAS DOAS DOAS DOAS DOAS DOAS,alım için son fırsat olabilir diye düşünüyorum,tabiki asla yatırım tavsiyesi olmadan...

2.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    DOAS DOAS DOAS DOAS DOAS DOAS,alım için son fırsat olabilir diye düşünüyorum,tabiki asla yatırım tavsiyesi olmadan...
    Bilanço görmeden şu an yorum yapmak pek doğru olmayabilir..

3. Patron kiraz silkeliyor.
    YAZDIKLARIM ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. SADECE KİŞİSEL DÜŞÜNCELERİMDİR.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,906
    Bence alımak isteyenlere daha bol bol fırsat verecek gibi...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

5. Şöyle birşey buldum. Bilgi vermesi açısından yazıyorum.

Doğuş Otomotiv 2020 yılı vergi beyannamesi

829 milyon TL net kar.

Doğuş Otomotiv 2020 yılı Kap'ta açıklanan net kar

1037 milyon net kar

https://finanstaksi.com/doas-dogus-o...-tl-kar-yazdi/

Bunu baz alırsak Kap'ta daha yüksek kar göndermesi gerekiyor. Bunu bahane edip bilançosu görmeden satanlar ters köşe olabilir. Ben beklemedeyim.

Ytd.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,906
    Dün sattığım bir hissenin parasıyla doaş mı yoksa fener mi alayım diye düşündüm. Doaş'ın bilanço beklentisine de güvenerek 288TLden doaş aldım. Bugün doaş %6dan fazla eksi kapattı. Fener de tavan kapattı.Bu arada fener batık, sürekli zarar açıklıyor, diğer spor hisseleri gibi, alma düşüncem akşamki maça bağlı spekülatif hareketten yararlanma amaçlıydı...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

7. Doas ı sabah hacimli satan abiler bugün borsaya genel bir satış geleceğini biliyormuydu acaba ..
    Tesadüftür sanırım...

8. Bilanço sezonu bitti.saclar döküldü kel olanlar çıktı ortaya..Genelde bilançolar çok iyi olmayıp 9.ay içinde fazla umutlanmamak lazım.Ancak alternatif piyasalar donuk.Millet dönüp dolaşıp borsaya gelecektir.Zira Banka faizi garanti olmakla birlikte bu parayı bilinçli olarak borsada kullanan 1 saatte bu faizi kazanabiliyor.Simdi bilançolar didik didik edilip iyiler seçilecek.Bu dönemde kim gelirini arttırır bakılacak.İste İsmen hedef kağıtlardan biri olabilir.Takipteyiz.Gunluk sayaç ne yazıyor+diğer gelirler bu işin malzemesi.İs İsmenin bunu en rantbil sekilde helva haline getirmesi.kismet.
     Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Doas ı sabah hacimli satan abiler bugün borsaya genel bir satış geleceğini biliyormuydu acaba ..
    Tesadüftür sanırım...
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 210/388 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •