Sayfa 242/388 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342 ... SonSon
Arama sonucu : 3102 madde; 1,929 - 1,936 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. DOAS DOAS DOAS DOAS DOAS, yine çaktınız millete hikayeden,izliyorum bakalım ben ne yapacam,ytd.

2. (kahrolası insan ne kadar da zalim) diyor YÜCELER YÜCESİ YARATANIMIZ.borsada milyonlarca bir umut için bir lokma ekmek peşinde koşan insanlar var.bu zalim insanlar genellikle FERİT ŞAHENK,MURAT ÜLKER,AHMET NAZİF ZORLU ..... gibi kendi hisseleri üzerinde şeytani oyun oynayıp milyonlarca küçük yatırımcıyı aldatarak kandırarak manipilatörlük yaparak modern hırsızlıkların en iğrenci borsa hırsızlığı yaptığı söyleniyor.....eğer ki böyle iğrenç bir oyun içindeyseler ALLAH onları kahru perişan eylesin ve onlar ve onlar gibiler ALLAHIMIZIN gazabundan hiç kurtulamasınlar ..AMİN. 25 YILI AŞKIN BORSA HAYATIMDA KOÇ AİLESİ GİBİ çok dürüst insanlarda tanıdım.ALLAH onlardan razı olsun.OL DEYİNCE OLDURAN YÜCE RABBİMİZ kötülere öyle büyük çaresiz dertler verir ki onların çalıp çırptıkları paralar ve edindikleri mal ve mülkler asla onlara fayda sağlamaz çare olamaz..... dilerim bu yazdıklarım zalimlere ulaşırda hidayete erişmek için yaptıkları kötüşüklerden fenalıklardan vazgeçerler!

%64 e yakın taşıt satışlarında artış varmış eğer doğruysa bu önümüzdeki dönemlerde DOAŞ TA çok daha büyük karlar beklenir.belkide bu günden itibaren doaş yükselişe başlar da fakirler sevinir. umut fakirin ekmeği derler iki bin küsür lirada benim zararım var.kurtarır kurtarmaz çıkıp KOÇ ailesinin bir şirketinden hisse alacam. GÖRELİM MEVLA NEYLER NEYLERSE GÜZEL EYLER.......

3. Okuyunca yetkililer nerden nereye geldi biraz dinlensin derler.Peki maşallah bilanço nerden nereye geldi nereye gidiyor söylemezler.Hep kasa,hep kasa.Bizler onların marabalariyiz.İnsallah faizler %80cikar da borsada layık olduğu yere döner mi diyelim

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Anlaşıldı uzun vadeci olduk 650 lotla.280 İ BİLE GÖSTERMİYECEKLER.

ALLAHINDAN BUL FERİT ŞAHENK EN SEVDİĞİN VARLIĞI RABBİM ELİNDEN ALSINDA ACILAR İÇİNDE GEBERİP GİDERSİN İNŞALLAH.(TABİİKİ ELİNDE KÜÇÜK YATIRIMCIYI KORUYACAK BİR GÜCÜN VARDA KORUMUYORSAN BU BEDDUA İNŞALLAH TUTAR)

5. gene en önde koşuyor, ............ kağıdı...?*.

6. Bugün TABAN olur mu?
    Olur olur bal gibi olur..

7. ellerinde kalan lotları mı satılacak acaba var bir oyun ama kokusu çıkar yakın da...3.çeyrek bilançoyu görmeden fazla karamsar olmak istemiyorum..bozmayın moralleri
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

8.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    Anlaşıldı uzun vadeci olduk 650 lotla.280 İ BİLE GÖSTERMİYECEKLER.

ALLAHINDAN BUL FERİT ŞAHENK EN SEVDİĞİN VARLIĞI RABBİM ELİNDEN ALSINDA ACILAR İÇİNDE GEBERİP GİDERSİN İNŞALLAH.(TABİİKİ ELİNDE KÜÇÜK YATIRIMCIYI KORUYACAK BİR GÜCÜN VARDA KORUMUYORSAN BU BEDDUA İNŞALLAH TUTAR)
    Böyle beddua olmaz.Ya küçük çocuksa ya en sevdiği
    Sinirlerinize hakim olun

Sayfa 242/388 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •