Sayfa 259/388 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359 ... SonSon
Arama sonucu : 3102 madde; 2,065 - 2,072 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. Daha önce ALTI ay yatay gittiği oldu.
    Henüz 1.5 ay oldu, daha 4.5 ay var, aceleye gerek yok, Sabır.

2.  Alıntı Originally Posted by seneka Yazıyı Oku
    Daha önce ALTI ay yatay gittiği oldu.
    Henüz 1.5 ay oldu, daha 4.5 ay var, aceleye gerek yok, Sabır.
    O 6 ay senenin son 6 ayı değildir sanırım, öyle mi yoksa
    Çünkü önümüzdeki 4,5 ayda güzel bilançolar bekliyorum.Tarih tekerrür etmez inşallah

3. Ben artık bir fonun 263 den milyonlarca lot hisse aldığına inanmıyorum.Parasutsuz düşüyor kimsenin umrunda değil.Bude beklentili kağıt güya

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Fonlar hisse alım yaparken iskontoları vardır
    Ama mevzuat gereği sadece lot sayısı ve birim lot fiyatı açıklanır .. % iskonto açıklanmaz .
    O yüzden şu fiyattan kurumsal aldı, altına vermezler diye düşünmemek lazım..
    Sasa buna iyi örnektir.. Kurumsala verdiği her fiyatın altına iniyor hisse.. Fon aldığı fiyatın %5 altına verse de para kazanıyor olabilir...

5. Sn Emre bey bilgi icin tşk.ler.Hepimizin bildiği gibi bu satışlar iskontolu yapılıyor ve gayette normal.Zira milyonlarca hisse tek işlem.Burda sorun yok.Ama bunlar aldiginda hisse yanılmıyorsam 280/90 aralığında idi.Ve %10iskontoyu bu kâğıdı takip eden herkes uygun buldu.Gerci KOC HOLD.Ykb satisinida bu sistemle yaptı ve kağıt 2/3gun içinde toparladı.Bu 280 den 263 aldı bugün 255..büyük baliklar iyi mal carpiyorlar.Ekim ortasında 350 ustune atarsa şaşmamak lazım.Tabi dayanabilen.

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Fonlar hisse alım yaparken iskontoları vardır
    Ama mevzuat gereği sadece lot sayısı ve birim lot fiyatı açıklanır .. % iskonto açıklanmaz .
    O yüzden şu fiyattan kurumsal aldı, altına vermezler diye düşünmemek lazım..
    Sasa buna iyi örnektir.. Kurumsala verdiği her fiyatın altına iniyor hisse.. Fon aldığı fiyatın %5 altına verse de para kazanıyor olabilir...
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Fk olmuş 3,98
    Bedevanın da bedevası borsacı dedenin deyişiyle

7. Doas daha önce belirttiğim yatay kanal içinde (255-278 kanalı) ne yazık ki 255 desteğini test etti...artık en kötü geride kaldı diye düşünüyorum...Özellikle 278 üzerinde bir veya 2 günlük kapanış yapmayı başarırsa hedef eski zirvenin de üzeri...Şirketin Q3 beklentisi oldukça güçlü.

Sağlıcakla kalın...

Doas.jpg

Alıntı Originally Posted by Demirci_hacı Yazıyı Oku
    Doas daha önce belirtiğim yatay kanalda fiyat sindirme hareketini yapıyor, 5 haftalık MA'dan temas alıp yukarı döndü, eğer bu haftayı yatay kanal üstü olan 278 veya üstünde kapatmayı başarırsa hareketler hızlanabilir. Haftayı 278 üstünde olmasa bile 8 günlük MA olan 275 üstünde kapatmasını da olumlu olarak değerlendiriyorum.
    278/275 üstü kapanışlar önemli, aksi durumda alt göstergeler sata gireceğinden yatay kanalda sindirme operasyonunun zamanı uzayabilir.
    Bol kazançlar.

Ek 29749

8.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    DOAS DOAS DOAS DOAS DOAS DOAS, malı götürüyor sök,tavana götürecek gibi,tabiki asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Şimdi çakıyor ,Ula ne edeysun,DOAS,,,Aptal etti milleti,

Sayfa 259/388 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •