Sayfa 106/381 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206 ... SonSon
Arama sonucu : 3047 madde; 841 - 848 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Yani tekrardan borsada işlem gören değerinin 2 milyar dolara yaklaşıp, yaklaşmayacağı
    Patron ne derse o.Sonuçta şirkete yatırım yapmadık o nasıl arzularsa biz de ona razı olmak zorundayız.

2. Bu adamlarla başa çıkılmaz...Kanser olmamak için lanet olsun diyip zararıma bakmadan verdim.Herşeyin çivisi çıkmış artık..kalanlara önce büyük sabır sonra büyük şans dilerim..

3. Resmen adamlar doas alanları cezalandırıyor. Önce saçma sapan satın alma temttüyü azaltma ve temettü tarihini açıklamamak ... Bu nedir böyle tamam pişman olduk pişman ettiniz bir kısmını da sattık yetmez mi illaki zararına hespini mi verelim. Şu bilanço gelsin iyi gelecek diye elimzde tutuyoruz ama bilançoya kadar dibin dibine indirecekler galiba iyi bilanço tepkisi ile de buralar bile görülür mü muamma lanet yağsın ocaklarına . Ytd moralleri bozup sattırıyorlar diyordum ama satan kurtuluyor .bakalım daha ne kadar sabır edexez. Moral verecek arkadaşlar yazsın . Toplantıya birlik olup katılsak sesimizi duyursak iyiymiş ama bu lanet hissede çok yatırımcı yok. Aynı olayı sasa hektaş yapsa ortalık fena karışırdı. Sahipsiz kaldık. Ama sonuna kadar mücade edecem. Faiz yükselirse 6-9 aya kadar en fazla yüksek kalır zaten siparişler iptal edilmezsa satış sorunu olmaz bilanço için de illa talep gelir hisseye diye düşünüyorum sizce neler olur 6-9 aylık bilançolar

4. Haftalıkta uzun trend desteği 100-110 tl gibi duruyor. Buraya değdirmek isteyebilirler. Herkes burasi dip(120 tl) diyorsa henüz dip olmamıştır. Herkesin bildiği şey olmuyor maalesef. Hakkaten para tekniği bozuyor. Patron ne zaman isterse o zaman. Patronun parasıda var vaktide. Zenginler uzun ömürlü oluyor her alanda...

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bu satış adetleri ile %20 brüt kâr marjını sürdürebilirlerse daha iyi yerde olmasını beklerim.

6. Salı günü Mart ayı ve 1. çeyrek satış rakamları resmileşecek. Takip ediyoruz.

7.  Alıntı Originally Posted by redoks78 Yazıyı Oku
    Haftalıkta uzun trend desteği 100-110 tl gibi duruyor. Buraya değdirmek isteyebilirler. Herkes burasi dip(120 tl) diyorsa henüz dip olmamıştır. Herkesin bildiği şey olmuyor maalesef. Hakkaten para tekniği bozuyor. Patron ne zaman isterse o zaman. Patronun parasıda var vaktide. Zenginler uzun ömürlü oluyor her alanda...

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Okuduğum tüm banka Model Portföy 2023raporlarında Doaş’ ın ismi geçiyor. Ortalama hedef fiyatlar 200 lira civarı. 110 liraya da düşebilir, 100 liraya da, bir yerde alıcısı gelecektir.

Geçtiğimiz hafta İNFO üzerinden alımlar vardı. Perşembe takası düştüğünde görürüz kime gitmiş. Şimdilik görünen yatırım fonları alımda.

Not: Hedef fiyatlara fazla takılmamak lazım. Euro kuru yılın ikinci yarısında nerde dengelenir bilemeyiz. Biz adetler ve brüt kar üzerinden hareket edelim.
    Son düzenleme : wasaban; 02-04-2023 saat: 17:54.

8. Sayın wasaban ,
    ilgili haberi senden burada okuyacagim .
    Benim borsa anlayasim aynı arsa gibidir. Uzun vade olmadığı sürece borsa kazandırmaz.
    Ülke ekonomi şartlarınin çok kötü olduğu kaç sefer gördük bilmem ama bildiğim tek şey sabır.
     Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Salı günü Mart ayı ve 1. çeyrek satış rakamları resmileşecek. Takip ediyoruz.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

Sayfa 106/381 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •