Sayfa 59/385 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon
Arama sonucu : 3078 madde; 465 - 472 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. ................

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bir ülkede halka açılan şirketlerin patronlarının amacı ky.lari soymak olursa,o ülkede kalkınma,ucuz sermayeyle yatirim yapma imkani kalir mi Bu ülkeyi yönetenler borsanin ulke kalkinmasina katki vermesi için degil,halkin soyulmasi icin bizleri borsaya davet etmişler demek.

3. BUGÜN taban kapatmasın yeter.. ilk şok atlatılınca gerisi hallolur.. bi 300.000 lot var tabanda... çözüp bir 150 üstüne atabilirse, şok atlatılır... bundan sonra doaş ın yıllık karları 10 milyardan aşşa gelmez zaten enflasyon ortamında... hayırlısı...

4. Zorlu yu unutmayalim..
    Her ne kadar halka açilma cinliğini göstermese de efsane Yasal Tokatçi Jet Fadıl da idol listesinde olmalı.
     Alıntı Originally Posted by borsaazmanı Yazıyı Oku
    dggyo 21,42 den işlem görüyor, biz 16,46 dan almışız.. piyasada malı da yok.. adam alırken bile kazanıyor, kendi kendinden de olsa, hep kazanıyor... idolüm 1. hüsnü özyeğin, 2. şahenk, 3. ciner... adamlar işi biliyor...
    SM-G781B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

5. arkadaşlar benim normalde katılmam mümkün değildi ancak şu son gelişmeden sonra işimi gücümü bırakıp bir şekilde bu genel kurula katılacağım.İçime atsam kanser olurum belki zaten olacağım ama en azından biraz konuşursam içimde ukte kalmayacak.Mümkün olduğunca şartları zorlayıp sizler de katılın.Edepli bir dille şikayetleri ve gördüğümüz yanlışlıkları aktarmak vatandaşlık görevidir.Hele ki bu son gelişmeden sonra.

6.  Alıntı Originally Posted by Babakan83 Yazıyı Oku
    Zorlu yu unutmayalim..
    Her ne kadar halka açilma cinliğini göstermese de efsane Yasal Tokatçi Jet Fadıl da idol listesinde olmalı.

daha neler, sahtekarları değil, finans dehalarını yazdım... yine de uzunda iyidir... ben 5,40 dan aldığımda doaş ı çok meşhur üstadlardan birisi euro 2,90 idi o zamanlar.. euro 4 lere çıkacak araç satmak zorlaşır diye aklımıza girmişti satmıştık.. şimdi 8 lira temettü veriyor...daha ne olsun... sabredene, ekrana bakmayana, kurumsal firmaya,kar eden firmaya yatırım yapana patron bile işlemez...doaş gibi malın olsun.. faaliyet raporları bile yeter... yatırım tavsiyesi değildir, çünkü ortalık karışık, daha da karışacak... hayırlısı olsun....

7. Orta ve uzun vade de bende umutluyum... Şirket para basıyor.....
    Ytd
    Bol kazançlar.
     Alıntı Originally Posted by borsaazmanı Yazıyı Oku
    daha neler, sahtekarları değil, finans dehalarını yazdım... yine de uzunda iyidir... ben 5,40 dan aldığımda doaş ı çok meşhur üstadlardan birisi euro 2,90 idi o zamanlar.. euro 4 lere çıkacak araç satmak zorlaşır diye aklımıza girmişti satmıştık.. şimdi 8 lira temettü veriyor...daha ne olsun... sabredene, ekrana bakmayana, kurumsal firmaya,kar eden firmaya yatırım yapana patron bile işlemez...doaş gibi malın olsun.. faaliyet raporları bile yeter... yatırım tavsiyesi değildir, çünkü ortalık karışık, daha da karışacak... hayırlısı olsun....
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

8. Yatırımcı danışmanı numarasını arayan var mı veya ulaşan bu saçmalık nedir spk izin vermez diye düşünüyorum alenen 2-3 milyar buhar olacam şirketin.

Sayfa 59/385 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •