Sayfa 66/385 İlkİlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon
Arama sonucu : 3077 madde; 521 - 528 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. Seçim telaşını yaşıyor olmasinlar...

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. ortaklar e devlete spk şikayet yazıp çıkan linkten şikayetinizi iletebilirsiniz

3. E-devlet üzerinden spk ya şikayet cok kolay arkadaslar,lütfen şikayet edelim.

4. Benim Gruba daha güzel bir önerim var bu sene 5 milyara satın aldıkları Şirketi seneye seneye 500 milyona geri satsınlar Holdinge.. Hem alırken hem satarken kazanırlar nasıl olsa yasal..
    SPK acilen holdingler için mevzuatta değisik için gerekli adımları atmalı... Yoksa bu zevzekce ve keyfi para transferlerinin önü kesilmez.

SM-G781B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Babakan83 Yazıyı Oku
    Benim Gruba daha güzel bir önerim var bu sene 5 milyara satın aldıkları Şirketi seneye seneye 500 milyona geri satsınlar Holdinge.. Hem alırken hem satarken kazanırlar nasıl olsa yasal..
    SPK acilen holdingler için mevzuatta değisik için gerekli adımları atmalı... Yoksa bu zevzekce ve keyfi para transferlerinin önü kesilmez.

Hayır. O şirket bedelli açıklar doaş da el mahkum katılmak zorunda kalır. Para böyle kaçırılıyor malesef

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Değerli Yatırımcı Arkadaşlarım

Yaşamış olduğumuz oldu bitti karşısında çeşitli platformlarda pekçok yatırımcı sesini duyurmak için elinden geleni yapmanın gayreti içerisinde.Bunun da ilk adımı SPK ve Borsa İstanbula şikayet başvurularının yapılması.Siz de takdir edersiniz daha dün akşam gelen KAP haberi sonrası bu akşam jet hızıyla gelen yeni KAP bildiriminde, sürecin 10 Mart tarihinde tamamlanacağı bilgisi veriliyor. Alelacele yaklaşım gösteriyor ki bu iş hemen halledilsin,yatırımcı şikayetleri kesilsin,durum kanıksansın ve bu mağduriyet biran önce unutulup gitsin.Şahsım adına burada artık para kaybetmek yatırımcı olarak en son üzüldüğüm durumdur.Bundan sonra bu hak arama mücadelesini ve sesimi duyurmayı her platformda sürdüreceğim.Bu sadece kişisel bir hak arayışı değil, daha adil daha güvenilir bir toplumda yaşayabilmemiz için hepimizin göstermesi gereken bir duyarlılıktır.Artık yatırımcılar olarak ''vur ensesine al lokmasını'' yaklaşımının kökten değişmesi gerektiğini düşünüyoruz.Sermaye piyasaları sadece patronların mutluluğunu esas alan bir sistem olmaktan acilen uzaklaşmalıdır.Bu görüş ister karda olalım ister zararda olalım hepimizin en büyük arzusu.Duyarlı bir arkadaşımız twitter da şikayet başvurusu yapmayı düşünenler için linkteki paylaşımı yapmış.Tam olarak ne yazılması gerektiği konusunda tereddütü olanlar faydalanabilirler.Lütfen Doaş yatırımcısı olarak sizler de biraz vakit ayırıp gerekli başvuruları yapın.Benim için bu durum sürecin sadece küçük bir parçası.Finans yazarları olsun,borsa ile ilgili erişebileceğim kim varsa bu durumu usanmadan dile getireceğim.Siyasal partilere yaptığım başvuru metinlerini göndereceğim.Sürekli haklılığımızı dile getireceğim.Bizden geldi geçiyor,yarın çocuklarımız büyüyecek belki onlar da birikimlerini yerli yatırım enstrümanlarında değerlendirmek isteyecek.Bu tür adil olmayan durumları onların da ileride yaşamamaları adına bugünden bu yanlışlar dile getirilmelidir.Bundan sonra artık paylaşımlara son veriyorum.Vaktinizi aldım hakkınızı helal edin ama bu haksızlığı içine sindiremeyen bir vatandaş olarak bu mesajı göndermeyi bir görev biliyorum.Sevdiklerinizle birlikte hepinize sağlık,mutluluk ve huzur dolu nice yıllar diliyorum......

https://twitter.com/CollarRip/status...63359999143937

7. Aslında böyle soytarılıkların önüne geçilebilir yasal değişikliklerle de onu yapacak babayiğit nerde... Her yönetim kendine yontma derdinde... Bir Ülkenin olmazsa olmazları Güvenlik,Sağlık,Finans ve Eğitim... Buralardaki sıkıntılara el atılmazsa olay başka sıkıntılar yaratır....
    Bol kazançlar.
     Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    Hayır. O şirket bedelli açıklar doaş da el mahkum katılmak zorunda kalır. Para böyle kaçırılıyor malesef

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Super..kaleminize sağlık...
    Bende yurtdışı yerleşik olarak bu rezillikler giderilmediği takdirde Almanca olarak yaşanan olayları bir blog da forumda anlatacağım...Bu kepazelikler son bulmazsa kimse tek kuruş yatırmasın...Artık temiz toplum, adaletli topluma geçmemiz lazım....
    Ben bu ülkenin borsasına döviz getirerek yatırım yapiyorum birileri paramızı emeklerimizi çalsın diye yatırım yapmıyorum.
     Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Değerli Yatırımcı Arkadaşlarım

Yaşamış olduğumuz oldu bitti karşısında çeşitli platformlarda pekçok yatırımcı sesini duyurmak için elinden geleni yapmanın gayreti içerisinde.Bunun da ilk adımı SPK ve Borsa İstanbula şikayet başvurularının yapılması.Siz de takdir edersiniz daha dün akşam gelen KAP haberi sonrası bu akşam jet hızıyla gelen yeni KAP bildiriminde, sürecin 10 Mart tarihinde tamamlanacağı bilgisi veriliyor. Alelacele yaklaşım gösteriyor ki bu iş hemen halledilsin,yatırımcı şikayetleri kesilsin,durum kanıksansın ve bu mağduriyet biran önce unutulup gitsin.Şahsım adına burada artık para kaybetmek yatırımcı olarak en son üzüldüğüm durumdur.Bundan sonra bu hak arama mücadelesini ve sesimi duyurmayı her platformda sürdüreceğim.Bu sadece kişisel bir hak arayışı değil, daha adil daha güvenilir bir toplumda yaşayabilmemiz için hepimizin göstermesi gereken bir duyarlılıktır.Artık yatırımcılar olarak ''vur ensesine al lokmasını'' yaklaşımının kökten değişmesi gerektiğini düşünüyoruz.Sermaye piyasaları sadece patronların mutluluğunu esas alan bir sistem olmaktan acilen uzaklaşmalıdır.Bu görüş ister karda olalım ister zararda olalım hepimizin en büyük arzusu.Duyarlı bir arkadaşımız twitter da şikayet başvurusu yapmayı düşünenler için linkteki paylaşımı yapmış.Tam olarak ne yazılması gerektiği konusunda tereddütü olanlar faydalanabilirler.Lütfen Doaş yatırımcısı olarak sizler de biraz vakit ayırıp gerekli başvuruları yapın.Benim için bu durum sürecin sadece küçük bir parçası.Finans yazarları olsun,borsa ile ilgili erişebileceğim kim varsa bu durumu usanmadan dile getireceğim.Siyasal partilere yaptığım başvuru metinlerini göndereceğim.Sürekli haklılığımızı dile getireceğim.Bizden geldi geçiyor,yarın çocuklarımız büyüyecek belki onlar da birikimlerini yerli yatırım enstrümanlarında değerlendirmek isteyecek.Bu tür adil olmayan durumları onların da ileride yaşamamaları adına bugünden bu yanlışlar dile getirilmelidir.Bundan sonra artık paylaşımlara son veriyorum.Vaktiniz aldım hakkınızı helal edin ama bu haksızlığı içine sindiremeyen bir vatandaş olarak bu mesajı göndermeyi bir görev biliyorum.Sevdiklerinizle birlikte hepinize sağlık,mutluluk ve huzur dolu nice yıllar diliyorum......

https://twitter.com/CollarRip/status...63359999143937

Sayfa 66/385 İlkİlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •