Sayfa 71/385 İlkİlk ... 2161697071727381121171 ... SonSon
Arama sonucu : 3078 madde; 561 - 568 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. DOAS DOAS, DOAS, DOAS bugün yine dünkü kapanış seviyelerinde oyalanıyor ,kapanışa doğru aşağılara iner diye düşünüyorum, yani çakabilirler dikkatli olmakta yarar var,tabiki asla yatırım tavsiyesi değildir.

2. Şirketin içi boşaldı resmen. +3 milyar nakitten temettü de öderse 7 milyar çıkış olacak ...lanet olsun deyip Allah'a havale etmekten başka diyecek söz yok. Allah'ın adaleti üzerlerine olsun

3. Yavuz bey selam,

*

Daha önce mail attım. Dönüş bile yapmadınız. Yıllardır borsada çeşitli firmalara yatırım yapmaktayım.

Eski bir doğuş çalışanıyım. Bu son durum usulsüz satın alma al takke ver külah oyunları gerçekten tam da doğuşa yakışır bir durum oldu.

Halka açıklığı bu kadar düşük bir şirketin olağan dışı fiyatı yükseltilerek ki bu geriye dönük iki haftalık hareketlerde gözlenmektedir .Defter değerinin iki katı fiyatla satabiliyorsa Ferit bey satsın bakalım başka bir şirkete.

Tamamen usulsüz ve haksız bir kazan elde edilmiş açıkça doğuş holding fonlanmıştır. Tüm bu tutarsız haksız işlemler için şirketinizi tüm dataları toplayarak her türlü mecrada şikayet edip etkin bir grupla mahkemeye vereceğimi buradan bildiririm.

Gerekirse bu yapılan usulsüzlükleri gösteren bir dosya hazırlayarak Almanya wv grup a da göndereceğim. Kimlerle ortak olduklarını görsünler.

Bilinçli olarak yapılan 1-2 aylık bir plan doğrultusunda da uygulanan bir oyundur.

*

Bilginize

Bu yazı mail olarak y.iliskilerine atılmıştır.
    Herkes her yere tepkisini gösterdin.
    Burası Afrika değil, kural kanun tanimazlik kabul edilemez.
    Resmen hırsızlık

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by mehmet tercüman Yazıyı Oku
    Şirketin içi boşaldı resmen. +3 milyar nakitten temettü de öderse 7 milyar çıkış olacak ...lanet olsun deyip Allah'a havale etmekten başka diyecek söz yok. Allah'ın adaleti üzerlerine olsun
    Allah'a havale etmek değil hakkını aramak kardeşim.
    Ara yaz taciz et mahkemeye vermek çok kolay bir dilekçe

5. Değerli ortaklar, dün yatırımcı sunumu vardı diye biliyorum. Bu konudaki açıklama veya rapor bulunuyorsa haberi olan var mı?

6. Bunların sunumuna kim inanır . Adamlar bu satın alma işe sinerji elde edip şirketin kârı artacakmış. Bunların sunumuna kim neden gitsin

7. Hükümetin bu olayin uzerine neden gitmedigini benim aklim hala almiyor,Adam resmen hirsizlik yapiyor ve yonetenler seyrediyorlar ..

8. Kesinlikle...
    Gerekirse Sosyal Medyada kampanya yapalım... Mesela Twitter da Hırsız Ferit Paşa isimli bir hesap açabiliriz.
     Alıntı Originally Posted by cumba kuka Yazıyı Oku
    Yavuz bey selam,

*

Daha önce mail attım. Dönüş bile yapmadınız. Yıllardır borsada çeşitli firmalara yatırım yapmaktayım.

Eski bir doğuş çalışanıyım. Bu son durum usulsüz satın alma al takke ver külah oyunları gerçekten tam da doğuşa yakışır bir durum oldu.

Halka açıklığı bu kadar düşük bir şirketin olağan dışı fiyatı yükseltilerek ki bu geriye dönük iki haftalık hareketlerde gözlenmektedir .Defter değerinin iki katı fiyatla satabiliyorsa Ferit bey satsın bakalım başka bir şirkete.

Tamamen usulsüz ve haksız bir kazan elde edilmiş açıkça doğuş holding fonlanmıştır. Tüm bu tutarsız haksız işlemler için şirketinizi tüm dataları toplayarak her türlü mecrada şikayet edip etkin bir grupla mahkemeye vereceğimi buradan bildiririm.

Gerekirse bu yapılan usulsüzlükleri gösteren bir dosya hazırlayarak Almanya wv grup a da göndereceğim. Kimlerle ortak olduklarını görsünler.

Bilinçli olarak yapılan 1-2 aylık bir plan doğrultusunda da uygulanan bir oyundur.

*

Bilginize

Bu yazı mail olarak y.iliskilerine atılmıştır.
    Herkes her yere tepkisini gösterdin.
    Burası Afrika değil, kural kanun tanimazlik kabul edilemez.
    Resmen hırsızlık

SM-G781B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

Sayfa 71/385 İlkİlk ... 2161697071727381121171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •