Sayfa 81/385 İlkİlk ... 3171798081828391131181 ... SonSon
Arama sonucu : 3078 madde; 641 - 648 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. Bütün bu yorumları okuyunca tabii ki hak vermemek elde değil ama düşünüce şirket yönetimi Doğuş holdingin diğer iş dallarında faaliyet gösteren şirketlerinin ve DOAS'ın da kira ödedikleri mülkleri satın almış. Bu mülkler içinde alışveriş merkezi ve iş merkezi de var. Bir yıl önce bugünlerde 50 TL olan hisse düşmüş haliyle şimdi 128 TL. Yakında hisse geri alımı da açıklarlarsa şaşırmayacağım. Ben şirketin faaliyet alanlarındaki karlılığının devam edeceğine inanıyorum ve elimdeki hisseleri satmıyorum. Evet holdingin bu manevrasının amacını hepimiz anladık ve biliyoruz. Maliyetiniz makul seviyelerdeyse bence beklemekte ve algının düzelmesine zaman tanımakta fayda var. Tamamen kendi fikrimdir.

2. Yatırımcı İlişkileri İletişim
    Yavuz Arda Yıldız
    Yatırımcı İlişkileri Bölüm Yetkilisi (0262) 676 9059 - 58
    [email protected]

arayıp veya mail gönderip baskı yapalım.. ya geri alım programı açıklasınlar, ya da sermaye arttırımı yapsınlar.. şirket bunu hakketmiyor....

3.  Alıntı Originally Posted by borsaazmanı Yazıyı Oku
    Yatırımcı İlişkileri İletişim
    Yavuz Arda Yıldız
    Yatırımcı İlişkileri Bölüm Yetkilisi (0262) 676 9059 - 58
    [email protected]

arayıp veya mail gönderip baskı yapalım.. ya geri alım programı açıklasınlar, ya da sermaye arttırımı yapsınlar.. şirket bunu hakketmiyor....
    Empati yaparak yorum yapayım.Çok uyanıksın sen.Hem halen elinde hisse tutacaksın baskıya boyun eğmeyeceksin hem de geri alım bedelsiz bekleyeceksin.İnsanın yüzü kızarır bunu isterken🤪

4.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Empati yaparak yorum yapayım.Çok uyanıksın sen.Hem halen elinde hisse tutacaksın baskıya boyun eğmeyeceksin hem de geri alım bedelsiz bekleyeceksin.İnsanın yüzü kızarır bunu isterken��
    isteyenin bir yüzü kara, vermeyen zenci... f/k 3,50 doaş hissesi olmamalı..şirket ortağı değil miyiz... istemek hakkımız..

5.  Alıntı Originally Posted by borsaazmanı Yazıyı Oku
    isteyenin bir yüzü kara, vermeyen zenci... f/k 3,50 doaş hissesi olmamalı..şirket ortağı değil miyiz... istemek hakkımız..
    siz bir irtibata geçin bakalım ne diyecekler.durumu bu hale getirip milleti mağdur etmenin anlamı yoktu.bedelsizi de onun olsun geri alımı da..halen bu satınalmayı savunan var..hisse haber sonrası 158 tl den 128 tl ye gelmiş.he şunu yapabilseydi şirket helal olsun derdim iyiniyetliler,helal lokma yiyorlar...biz bir iş yaptık ama yatırımcının zararına sonuçlar doğuracağını düşünemedik ( düşünmüşlerdir de nezaketen diyelim ).Sosyal adalet duygusunun zedelenmemesi ve yatırımcı mağduriyeti yaratmamak adına portföyünde bu haber öncesi Doaş hissesi bulunduran yatırımcıların hisselerini arzu ederlerse haber öncesi kapanış fiyatı olan 158 tl den alıyorum.Okurken bile tebessüm ettiniz hatta ben bile güldüm diyebilirim ama hep söz de bir adalaet duygumuz vardır ya kül bırakmayız lafta anlatırken.İşte olması gereken budur aslında.

6. İrtibata geçtim .. herşey güzel olacak dediler...
     Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    siz bir irtibata geçin bakalım ne diyecekler.durumu bu hale getirip milleti mağdur etmenin anlamı yoktu.bedelsizi de onun olsun geri alımı da..halen bu satınalmayı savunan var..hisse haber sonrası 158 tl den 128 tl ye gelmiş.he şunu yapabilseydi şirket helal olsun derdim iyiniyetliler,helal lokma yiyorlar...biz bir iş yaptık ama yatırımcının zararına sonuçlar doğuracağını düşünemedik ( düşünmüşlerdir de nezaketen diyelim ).Sosyal adalet duygusunun zedelenmemesi ve yatırımcı mağduriyeti yaratmamak adına portföyünde bu haber öncesi Doaş hissesi bulunduran yatırımcıların hisselerini arzu ederlerse haber öncesi kapanış fiyatı olan 158 tl den alıyorum.Okurken bile tebessüm ettiniz hatta ben bile güldüm diyebilirim ama hep söz de bir adalaet duygumuz vardır ya kül bırakmayız lafta anlatırken.İşte olması gereken budur aslında.
    SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by borsaazmanı Yazıyı Oku
    İrtibata geçtim .. herşey güzel olacak dediler...

SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Esprimi yağtınız gerçekten öylemi dediler?

8. BBVA hisseleri % 6 ekside. Bankacılık için pek parlak bir gün değil. Doaş ‘ ın kalan parası ile BBVA hissesi alsın, atsın köşeye 🤣🤣

Sayfa 81/385 İlkİlk ... 3171798081828391131181 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •