Sayfa 50/388 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 3104 madde; 393 - 400 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. önümüzdeki ay temettü ödiyecek o yüzden basıyorlar ky nin elinden toplamak maksat..elinizdekileri kaptırmayın.ytd.

Komedi fiyatlar. Kısacılar inebilir. Bizim işimiz çok sonrqsı. Ytd.

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

3.  Alıntı Originally Posted by acosar Yazıyı Oku
    FAVÖK marjındaki düşüşü gördünüz mü?
    750 mln ekstra personel giderini gmrdün mü ? Bu öeyrek toparlar

4. Bismillahirahmanirrahim
    La havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azim.
    Sabırlı olunması icin okunacak dua paydaslar

5. Devre kestirmeden ufaliyorlar.... Kimbilir belkide bedelsiz haberi patlatırlar yakında....

SM-G781B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

6. Son zamanlarda borsaya olan güvenimi hep sorgular olmuştum.Keşke diyorum dün ve bugün yaşadığımız trajikomik durumu hiç yaşamasaydık bu güveni sorgulamasaydık.Dün Doaş beklentiler çok ötesinde kötü bir bilanço açıklasa durumu yadırgamazdım.Bilançonun bugün %4-5 eksi yapacak kadar kötü algılanacak şekilde fiyatlanması tam bir fiyasko.Hele ki eş zamanlı olarak bilançoya bu tepkiyi verirken aynı gün Tofaş ve Fordun %5 lere yakın prim yapması ben de artık acaba bu şirket hisselerinin tek elden idare edildiği düşüncesi doğurdu.Sanırsın ki diğerleri temel rasyolarla Doaşa göre çok daha ucuz fiyatlanıyor.Doaş ile ilgili bu seneki projeksiyonlara ilişkin bilmediğimiz özel bir durum yoksa bu durum gerçekten sorgulanmalı.Ocak ayı satış rakamları ortada.Beklentiler ortada.Ne oldu da bugün biz bu durumu yaşadık.Aracı kurumların bankaların raporlarına bakıyorsunuz al tavsiyeleri veriyorlar.Diyorum hadi biz yatırımcılar ters köşe yapılmaya alıştık bir umut acaba sermaye tavanının yükseltilmesi akabinde bedelsizle ilgili bir haber mi gelecek o zaman şüpheci yaklaşımla diyorum ki o zaman bu kurumlar niye al tavsiyesinde bulunsun.Şirket yönetimine yakışan tek bir yol var.Ya bugünün izlerini en kısa sürede silip bu anlamsız tepkiye ve ayrışmaya son verecek güzel bir haber gönderirler ya da hissedarlarına güven tazelemek için kendi paylarına sahip çıkarlar.Yoksa gerçekten bugün Doaş için kara bir gün olarak yıllarca konuşulacak.

Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Son zamanlarda borsaya olan güvenimi hep sorgular olmuştum.Keşke diyorum dün ve bugün yaşadığımız trajikomik durumu hiç yaşamasaydık bu güveni sorgulamasaydık.Dün Doaş beklentiler çok ötesinde kötü bir bilanço açıklasa durumu yadırgamazdım.Bilançonun bugün %4-5 eksi yapacak kadar kötü algılanacak şekilde fiyatlanması tam bir fiyasko.Hele ki eş zamanlı olarak bilançoya bu tepkiyi verirken aynı gün Tofaş ve Fordun %5 lere yakın prim yapması ben de artık acaba bu şirket hisselerinin tek elden idare edildiği düşüncesi doğurdu.Sanırsın ki diğerleri temel rasyolarla Doaşa göre çok daha ucuz fiyatlanıyor.Doaş ile ilgili bu seneki projeksiyonlara ilişkin bilmediğimiz özel bir durum yoksa bu durum gerçekten sorgulanmalı.Ocak ayı satış rakamları ortada.Beklentiler ortada.Ne oldu da bugün biz bu durumu yaşadık.Aracı kurumların bankaların raporlarına bakıyorsunuz al tavsiyeleri veriyorlar.Diyorum hadi biz yatırımcılar ters köşe yapılmaya alıştık bir umut acaba sermaye tavanının yükseltilmesi akabinde bedelsizle ilgili bir haber mi gelecek o zaman şüpheci yaklaşımla diyorum ki o zaman bu kurumlar niye al tavsiyesinde bulunsun.Şirket yönetimine yakışan tek bir yol var.Ya bugünün izlerini en kısa sürede silip bu anlamsız tepkiye ve ayrışmaya son verecek güzel bir haber gönderirler ya da hissedarlarına güven tazelemek için kendi paylarına sahip çıkarlar.Yoksa gerçekten bugün Doaş için kara bir gün olarak yıllarca konuşulacak.
    Geçen mayısta 2000 fordu mecburen 270 e sattım. Yaptığım işlemlerle eli büyürürken fordu 400 lerde görünce almayıp görece ucuz olan doas a geçtim. Pişman mısın dersen pişmanım. Neden derseniz ederini yansıtmadan tek elden yönetilmesi. Fk sı 4 e düşen hisseyi şöyle bir günde eksi yaptırıyorlar ama inadım inat. Ytd.

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

8. DOAS DOAS DOAS,161,162 destek buldu gibi, yukarı bekliyorum,asla yatırım tavsiyesi olmadan tabiki.

Sayfa 50/388 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •