Sayfa 13/567 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon
Arama sonucu : 4530 madde; 97 - 104 arası.

Konu: ISDMR - İskenderun Demir Çelik

1. yarın hareketin devamı halinde kısa dönemli kanalın üst bandı olan 31,62 ve yatay 31,84 direnci test edilebilir.kırmızı yatay üstünde kalıcılık sağlanırsa siyah trend birkaç gün içinde görülür sanırım.

2. 4609 endeks rakamına kadar bu iş devam ederse, ettiren tarihi para kazanır. 4-5 ay önce tebin 100-150 bin long kontratlarını hatırlayan vardır sanırım.

3.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    4609 endeks rakamına kadar bu iş devam ederse, ettiren tarihi para kazanır. 4-5 ay önce tebin 100-150 bin long kontratlarını hatırlayan vardır sanırım.
    Sn kızıldag daha cok fırsat verır dimi?
    ;(

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

4.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Sn kızıldag daha cok fırsat verır dimi?
    ;(

Adamlar günde %5 alıyor. Belkide kısa sürede 4609 getirecekler. Aynı kriptonun btc nin 63 bin dolar olması gibi, çoğunluk kriptocu 60 binde aldı. 4609 gelirse tetik halinde olmak gerekir. Öncesinde olursa Buda kısmet.

Alıntı Originally Posted by burak13 Yazıyı Oku
    Ereglide tavandan güzel mal satıyorlar.
    Hem de nasıl. Bu akşamdan yarına aktif satış emri vereyim, çok korktum.

6.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Adamlar günde %5 alıyor. Belkide kısa sürede 4609 getirecekler. Aynı kriptonun btc nin 63 bin dolar olması gibi, çoğunluk kriptocu 60 binde aldı. 4609 gelirse tetik halinde olmak gerekir. Öncesinde olursa Buda kısmet.
    Tuprasştan temettüleri ford a ekleme yapıcam da ford un temettülerinin bir miktarını isdemir e yayacam 3 yıl hedef lotuma ulaşayım istedim kızıldag abi
    Ford un temettülerini gene ford a yedircem.
    Miktar cok olunca yıllara yayayım blok yapmıyım diye düşündüm.
    Ondan sordum.
    Bunun temettüsünün birazını harcarım kalanını da ford a eklerim gene diye düşündüm.
    250 bin lot isdemir hedefim var.
    Syg

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

7.  Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    Hem de nasıl. Bu akşamdan yarına aktif satış emri vereyim, çok korktum.
    Verecek misiniz?

Veren versin . Aktiften satın hatta şimdiden yazın ilk sırada satıcı olun. 29.8 de satmadığım malı 26 satmam. Bu hisseler bende tapulu . Allah hastalık vermesin yeter ki. Ytd

Herşey güzel olacak.. Kesinlikle Ytd.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Sayfa 13/567 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •