Sayfa 143/567 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243 ... SonSon
Arama sonucu : 4530 madde; 1,137 - 1,144 arası.

Konu: ISDMR - İskenderun Demir Çelik

1. Bugün düşüş viop ve teminat kaynaklı, ama İşbank haberi de hareketi tetikledi ve bizim için Çelik ticareti yönünden önemli.

2. Morgan Stanley, Erdemir için tavsiyesini ve fiyat hedefini indirdi.

Morgan Stanley, Erdemir için tavsiyesini Equal-weight'den Underweight'e ve fiyat hedefini 34.40 TL'den 29.00 TL'ye indirdi.

3. 1.5 ay önce olağanüstü yükselen ve son 1 haftada, bugünkü değer kaybı ile yüzde 14 düşen Borsa İstanbul'da durum sistemi tehdit etmeye başlayınca Sermaye Piyasası Aracı Kuruluşlar Birliği'nde acil toplantı kararı alındı.

https://twitter.com/ekonomihtcom/sta...ljdiuMWDpMypfA
    Az insan çok huzur

4. Eylül değil, 27 ekimde üç harftiler için açıklama yapılacakmış, ÖTV ve EYT. 10 yıl önce bu sistem bize maaş vermez diyordum, temettü arayışı böyle böyle başladı. Şimdi verir mi göreceğiz ama versede o zamanın dolar değerine göre rakamlar çok kötü noktalara geldi.

5.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Haber net, iş bank askıya aldı. Muhtemelen devam eden işler hariç yeni işlem yapmaz. Bakalım başka bankalar ne yapacak.
    21:05 de düşen haber.

İş Bankası'nın ardından DenizBank ta, Mir kart sistemi transfer işlemine son verdi.

Halen Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank ATM'lerinde Mir kartlarından Türk Lirası çekilebilmektedir.

-TASS

6. Bu Denizbank bir ara zorlaya aitti, sonra Ruslar satın almıştı. Ben mi yanlış hatırlıyorum. Siber bank sanırım. Şimdi baktım 2018 de Dubai almış.

7. Kaldırın devre keseceleri sigortaları
    Panik alım yapasım var 😊

8.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Kaldırın devre keseceleri sigortaları
    Panik alım yapasım var 😊
    En son aldıklarında terste kalmadınız mı thebigshort hocam bakın fedoramcaya ne zaman alsa terste kalıyor ') (umarım alınmaz fedoramca bu takılmama)

Sayfa 143/567 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •