Sayfa 184/565 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284 ... SonSon
Arama sonucu : 4520 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: ISDMR - İskenderun Demir Çelik

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,340
    Döngüsel şirketler bu dönemi hep yaşıyor....Ama sonrasında telafi edecektir.
    Son düzenleme : human01; 23-09-2022 saat: 21:53.
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

2. 2021 Kasım ayında bir arkadaşım 44 bin TL karşılığı 8.80 den 5 bin lot hektaş aldı benim elimde 17 alınma 3500 lot isdmr vardı bügün arkadaşla l görüştük parası 253 bin TL olmuş benim 90 bin TL olmuş şaka gibi kaç yıl temettü almalıyım ki arkadaşın parasına ulaşayım yada isdmr 72 TL olması lazım ki arkadaşa ulaşabileyim hangisi. Daha çabuk olur acaba şaka gibi ama gerçek

Ben sepet yapalım derken bunu kastettim. Benimde 3 tl maliyetli hektaşlarım var. İsdemir ve hektaş vazgeçilmezlerim.
     Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    2021 Kasım ayında bir arkadaşım 44 bin TL karşılığı 8.80 den 5 bin lot hektaş aldı benim elimde 17 alınma 3500 lot isdmr vardı bügün arkadaşla l görüştük parası 253 bin TL olmuş benim 90 bin TL olmuş şaka gibi kaç yıl temettü almalıyım ki arkadaşın parasına ulaşayım yada isdmr 72 TL olması lazım ki arkadaşa ulaşabileyim hangisi. Daha çabuk olur acaba şaka gibi ama gerçek
    Herşey güzel olacak.. Kesinlikle Ytd.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

4.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Ben sepet yapalım derken bunu kastettim. Benimde 3 tl maliyetli hektaşlarım var. İsdemir ve hektaş vazgeçilmezlerim.

Acı bir tercübeyle bunuda öğrenmiş olduk katti hocam.ama çok can sıkıcı bir durum

5. Şu anda durum karşıt yatırıma dönüştü.
    ABD faizi artırıyorken fiyatları yükselmesi beklemek garip kalır.

Bizim taraftan bakarsak bu durumda bile karımız bu seviyelerde ise ilerisi için daha da umutlu olabilirim.
    ABD faiz artırımını ne zaman bitirir, o zaman emtialar rahatlar.

Trade den geldikçe isdemir ekliyorum. 1 gün yüz güldürecek ama ne zaman ? Sabırla eklemeye devammm

Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

7.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku

Öğretmendiniz yanlış hatırlamıyorsam ben sizi dinledim çok şükür tek hisseydi başka hisselere böldüm tesekkurler. ögretmenleri her zaman can kulağı ile dinlerim

8.  Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    2021 Kasım ayında bir arkadaşım 44 bin TL karşılığı 8.80 den 5 bin lot hektaş aldı benim elimde 17 alınma 3500 lot isdmr vardı bügün arkadaşla l görüştük parası 253 bin TL olmuş benim 90 bin TL olmuş şaka gibi kaç yıl temettü almalıyım ki arkadaşın parasına ulaşayım yada isdmr 72 TL olması lazım ki arkadaşa ulaşabileyim hangisi. Daha çabuk olur acaba şaka gibi ama gerçek
    9 lira gibi de bende almıştım 4000 bin lot tutamadım kar edince sattım Ereğli ve İsdemir aldım. Şimdi bakınca ben de baya bı gerideyim ama nasip bu işler düşününce can sıkıliyor yanlız değilsiniz

Sayfa 184/565 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •