Sayfa 185/566 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon
Arama sonucu : 4523 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: ISDMR - İskenderun Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    2021 Kasım ayında bir arkadaşım 44 bin TL karşılığı 8.80 den 5 bin lot hektaş aldı benim elimde 17 alınma 3500 lot isdmr vardı bügün arkadaşla l görüştük parası 253 bin TL olmuş benim 90 bin TL olmuş şaka gibi kaç yıl temettü almalıyım ki arkadaşın parasına ulaşayım yada isdmr 72 TL olması lazım ki arkadaşa ulaşabileyim hangisi. Daha çabuk olur acaba şaka gibi ama gerçek
    Bu dönemde lot artırmak önemli işte, sürekli çıkan Hektaş’a sizin arkadaş ekleme yapamamıştır ya da cesaret ister ama isdemir i rahatça alabilirsin çünkü biliyorsun ucuz! Ama tablosal olarak acı evet! Aynı durumdayız…

Evet Katkımız olduysa ne mutlu. Hayırlı kazançlar olsun. Gün gelecek burdan da çuvalla temettü alacağız inşallah
     Alıntı Originally Posted by Peace0103 Yazıyı Oku
    Öğretmendiniz yanlış hatırlamıyorsam ben sizi dinledim çok şükür tek hisseydi başka hisselere böldüm tesekkurler. ögretmenleri her zaman can kulağı ile dinlerim
    Herşey güzel olacak.. Kesinlikle Ytd.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Hektaş deyince ayrı duracaksınız. Tohumdan daha haralla para kaldıracağız.
     Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Bu dönemde lot artırmak önemli işte, sürekli çıkan Hektaş�a sizin arkadaş ekleme yapamamıştır ya da cesaret ister ama isdemir i rahatça alabilirsin çünkü biliyorsun ucuz! Ama tablosal olarak acı evet! Aynı durumdayız�
    Herşey güzel olacak.. Kesinlikle Ytd.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

4. Türkiye’de minimum ücretin yıl başında 7.500 tl olacağı konuşuluyor .

Eğer böle birşey olursa minimum ücrete göre birikim yapanın 15.000 bin lot Ereğli taşıması gerecek 6 tl verirse .

Yıllık bazda minimum ücret getirim oldu demesi için

5. Yüksek kur yüksek enflasyondan ötürü
    Daha fazla temettü ala bilmek için
    Daha fazla lot almak ve taşımak durumunda kalacağız gibi duruyor .

Yani 3/4 Ay daha böle olursa 50 bin lot emekli sayarımı 100 bin lota çekmem gerekecek .

6. 30 liradan 2 daire parası kadar almıştım diye gelen mesajlar var. Cevaben 2-3 yıl fiyatı görmeden temettü beklemeniz gerekir diyoruz.

Temettü bu değil arkadaşlar, blok alım imkanı olan alıp satmak ister, 2 daire parası olanın temettü emekliliği hayali olamaz. Bu hayal ancak aylık tasarruf yapan biriktiren, 5-10 yıl emek verenler için geçerlidir. 32 liradan ereğli alacağına neden banka almadın, mesela şeker bank alsaydın 2,5 liradan, sonra 6 lirada satmasaydın, sonra 10 gündür taban çözülmeseydi. Bu mu lazım. Arkadaşımız 2 daire parasını ne için yatırdığının farkında değil, fiyattan rahatsız olduğu için yazarak sorma gereği duymuş. Maalesef bu şekilde manzaralar da görüyoruz.

7. 28 Eylül 1 Ekim’de Demir Çelik Fuarı vermış, İstanbul Yeşilköy…

8.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Yüksek kur yüksek enflasyondan ötürü
    Daha fazla temettü ala bilmek için
    Daha fazla lot almak ve taşımak durumunda kalacağız gibi duruyor .

Yani 3/4 Ay daha böle olursa 50 bin lot emekli sayarımı 100 bin lota çekmem gerekecek .
    Benim zaten hedef 100 bin lot(%50 eregl, %50 isdmr). Yanına da 100bin hekts. yanına da 10bin ford ekledik mi bu iş tamamdır.
    Uzun vade yatırımcı olmaya çalışıyor.

Sayfa 185/566 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •