Sayfa 2/565 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 4519 madde; 9 - 16 arası.

Konu: ISDMR - İskenderun Demir Çelik

1. Bir evimiz var baya eski.satıp isdmr almayı planliyorum.Umarım istedigimiz fiyatlardan kafamizdaki lot kadar alabilirim.Yeni başlık hayırlı olsun bu arada.

2.  Alıntı Originally Posted by mecan Yazıyı Oku
    Bir evimiz var baya eski.satıp isdmr almayı planliyorum.Umarım istedigimiz fiyatlardan kafamizdaki lot kadar alabilirim.Yeni başlık hayırlı olsun bu arada.
    Hayırlı olsun, ev satılıp alınır mı bilmiyorum... MEsela geçen aralıkta satıp 35 lerden ereğli alanlar ISdemir kaçtı emin değilim isdemir alanlar, evler fırladı hisse düştü double zararda...

Ben de geçen sene düşünüyordum şimdi iyi ki evi satmamışım diyorum. Yani tabii birden fazla kısmen atıl sayılabilecek ev varsa belki düşünmek daha mantıklı olur...

Yine de her zmaan için temkinli olmak lazım... İnsanı çok da üzülmeyecek riskler almalı. Biraz da şans, belki de şimdi evler düşer hisseler yükselir...
    Ama işte çok fazla da şansa bırakmamak lazım işleri temkinli olmakta fayda var.

Alıntı Originally Posted by mecan Yazıyı Oku
    Bir evimiz var baya eski.satıp isdmr almayı planliyorum.Umarım istedigimiz fiyatlardan kafamizdaki lot kadar alabilirim.Yeni başlık hayırlı olsun bu arada.
    Ev satıp da hisse almayı hiç düşünmem gerçi ev çok eski ve amortisman giderleri çok ise diyecek bir şeyim yok. Çin'den gelen konut şirketleri krizi ve çelik fiyatlarının düşebileceği yönünde haberleri "altın satıp EREGL ISDMR alayım" düşünceme biraz ket vurdu. O yüzden buralarda kaldıkça azar azar toplamaya karar verdim. Şu anda hedefimin yarısını geçtim şükür ama daha yol uzun.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

4. Bugün ben de ufak bir alım gercekleştirdim cok ufak ama tarihsel ortalamayı oluşturma adına 2.şirket olarak isdemir alacağım.
    Hedefim 50 bin lot.
    Fordun temettulerini yemeye kıyamıyorum bununkini yerim.
    Tüpraşlarım duruyor.onu da 2030 a doğru boşaltıcam.
    Ford isdemir yola drvam ederim.
    Burdaki değerli büyüklerden öğrenmeye calışacağım.
    Grçmişte tuttugum bir şirketti ama biraz daha ayrıntılı olmalı bu süreç sahsım adına temettü hediye olur tabi ki ama esas olan şirketin işleri…
    Gayret bizden başarı kaderimizdrn bakalım nolcak;)
    Ytd syg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

Uzun vade hisselerin bir kısmını trend hisselerde al sat ile çoğaltmaya uğraşıyorum. Ekstra 1500 lot sahibi oldum.

Herşey güzel olacak.. Kesinlikle Ytd.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

6.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Uzun vade hisselerin bir kısmını trend hisselerde al sat ile çoğaltmaya uğraşıyorum. Ekstra 1500 lot sahibi oldum.

Herşey güzel olacak.. Kesinlikle Ytd.
    4 lira temettü verse 6 bin lira da nakit akımı yaratmışsınız güzel para.
    Kv deli kağıtlarda orta vade beklenti oluşturup ben de ufak alım satım yapıyorum.işgyo asuzu vs de iyi kazanmıltım.Ama trade değil de 1.5 yıl fln bekleyebiliyorum.
    Şimdi elimde bir sanayi ve banka var kv li kagıt olarak.
    Ordan da hedefime ulaşırsam isdemir e ekleme yapacağım.
    Ytd syg

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.

7.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Bugün ben de ufak bir alım gercekleştirdim cok ufak ama tarihsel ortalamayı oluşturma adına 2.şirket olarak isdemir alacağım.
    Hedefim 50 bin lot.
    Fordun temettulerini yemeye kıyamıyorum bununkini yerim.
    Tüpraşlarım duruyor.onu da 2030 a doğru boşaltıcam.
    Ford isdemir yola drvam ederim.
    Burdaki değerli büyüklerden öğrenmeye calışacağım.
    Grçmişte tuttugum bir şirketti ama biraz daha ayrıntılı olmalı bu süreç sahsım adına temettü hediye olur tabi ki ama esas olan şirketin işleri…
    Gayret bizden başarı kaderimizdrn bakalım nolcak;)
    Ytd syg

Hayırlı olsun.

hb 4 TL verse net. 200bin TL güzel para olur. 50000 lot çoğu kişiyi emekli eder.
    Uzun vade yatırımcı olmaya çalışıyor.

8.  Alıntı Originally Posted by burak13 Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun.

hb 4 TL verse net. 200bin TL güzel para olur. 50000 lot çoğu kişiyi emekli eder.
    Teşekkür ederim.
    Dalgalı denizi kullanmak lazım.
    Syg

Sayfa 2/565 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •