Sayfa 459/566 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559 ... SonSon
Arama sonucu : 4524 madde; 3,665 - 3,672 arası.

Konu: ISDMR - İskenderun Demir Çelik

1. Sen kendi isine bak birader.sen muhatabim degilsin.

2.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Tütüyor anlık

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sn.katti güzel bir motorsikletiniz var galiba.
    Bende eski motorculardanim.
    Elimden gecen motorlar
    Honda 125 lik eski kasa
    Jawa 250 ceylan
    Honda cb125 lik
    Honda cbr250 lik
    Honda cbf 150 lik
    Yamaha 125 lik
    Bmw 650 gs
    Ve motorculuk hayatımın sonu...
    Ne günlerdi o günler beee...

3.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Hadi birazda ben karıştırayim ortaligi..ilk 3 sene kesinlikle isdmr e yarar...sn.kizildag haklı.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Isdmr temettü anlamında Eregl göre daha avantajlı kesin onda şüphe yok zaten belirttiğim ana nokta orası idi

Alıntı Originally Posted by temettuverimi Yazıyı Oku
    Burada yazmayacam dedim ama sorunuz havada kalmasın diye yazmak istedim.

Ermaden Ereğli'ye satar İsdemir de Ereğliden alır. Yani bu sorun olmaz. Bu işten İsdemir de faydalanır. Sonuçta İsdemir de Ereğlinin şirketi. Ama Ermadenin cirosundan İsdemir faydalanamaz.
    Hocam size özelden bir mesaj yazdım belki görmeyebilirsiniz bilginiz olsun, bakarsanız sevinirim.
    Bu arada bizim derdimiz üst perdeden konuşanlarla, benim sayfamda benim hissemi kötüleyenlerle.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,350
     Alıntı Originally Posted by Mr Steel Yazıyı Oku
    Isdmr temettü anlamında Eregl göre daha avantajlı kesin onda şüphe yok zaten belirttiğim ana nokta orası idi

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by tosunpasa Yazıyı Oku
    Hocam size özelden bir mesaj yazdım belki görmeyebilirsiniz bilginiz olsun, bakarsanız sevinirim.
    Bu arada bizim derdimiz üst perdeden konuşanlarla, benim sayfamda benim hissemi kötüleyenlerle.
    sıkıntı yok hocam, cevap döndüm size.
    yanlış anladık birbirimizi.

İsdemir de bizim şirketimiz Ereğli de bizim şirketimiz.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by burak13 Yazıyı Oku
    Bu arada herkes duygusal davranır. Siz de bu soruları sorarken duygusal davranıyorsunuz. Geçen sefer yanıldı diyen arkadaş da duygusal davranıyor.

Sezgin Bey'den objektif olmasını söylüyorsunuz ama o pozisyonuna göre konuşmuyor zaten. İşlerin nasıl işlediğini anlatıyor. Okuyanlar yani bizler objektif olup kendimize göre değerlendirmeliyiz. Herkesin pozisyonu farklı çünkü ben 34 yaşımdayım. Biriktirmeye devam ediyorum. Siz 50 üstüsünüz. Beklentiler farklı.

Bu sadece Sezgin Bey için değil bütün mecralarda okuduğumuz dinlediğimiz insanlar için de geçerli.

Umarım yanlış anlaşılmam. Syg.
    Ne demek Burak kardeşim yanlış anlama olmaz,böyle hakaret etmeden konuşana biz de aynı üslupla konuşuruz.
    Yapılan yatırım aynen dediğin gibi en başta Ereğliye sonra tabi ki Türkiye bütçesine büyük katkı sağlar, sevindirici bir haber.İsdemire de tedarik sıkıntısı olmadan cevher teminini garantiler.Yabancı ülkeler bu aralar dışarıya hammadde satmamayı konuşuyorlarken bu haber bu sıkıntının ilacı oldu.
    Hepimize hayırlı olsun hem Ereğli hem de İsdemir hissesi olanlara ve Türkiye'ye

Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Sn.katti güzel bir motorsikletiniz var galiba.
    Bende eski motorculardanim.
    Elimden gecen motorlar
    Honda 125 lik eski kasa
    Jawa 250 ceylan
    Honda cb125 lik
    Honda cbr250 lik
    Honda cbf 150 lik
    Yamaha 125 lik
    Bmw 650 gs
    Ve motorculuk hayatımın sonu...
    Ne günlerdi o günler beee...
    Hocam ybr 125 vardı. Dün sattım ve güzel kazandığım bir kağıtta kar satışı yapıp hem isdemir e eklemiştim hemde İskenderun dan xmax tech 250 almıştım. Devir teslim sonrası eve dönüş yolu.

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Sayfa 459/566 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •